Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Зміни одне життя

Зміни одне життя

09:35, 30.09.19
48
Суспільство / Благодійництво
День усиновлення в Україні перебуває під покровом святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. 30 вересня, за Юліанським календарем, християни вшановують пам’ять цих святих. Це день поваги до усиновлювачів,  прийомних батьків, вихователів дитячих будинків родинного типу, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім’ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Усиновленою може бути дитина, у якої розірвані юридичні стосунки з батьками. Тобто, такі діти мають юридичний документ про те, що їхні батьки втратили батьківські права.  Це рішення суду про позбавлення батьківських прав, свідоцтво про смерть батьків, нотаріально засвідчена відмова батьків від дитини тощо.
Громадяни України, які бажають усиновити дитину, можуть звернутися з письмовою заявою про взяття їх на облік як кандидатів в усиновлювачі до служби у справах дітей Тячівської районної державної адміністрації за місцем проживання. До заяви додаються такі документи: копія паспорта або ID- картки; довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами податкової служби; копія свідоцтва про шлюб; висновок про стан здоров’я заявника; довідка про наявність чи відсутність судимості; копія документа, про право власності або користування жилим приміщенням; засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя на усиновлення дитини.
Строк дії документів – один рік з дня їх видачі.
Служба у справах дітей складає акт про обстеження житлово-побутових умов заявників. 
У службі у справах дітей перебуває на обліку 31 дитина, які підлягають усиновленню,  переважно віком від 10 до 18 років.
 Станом на кінець вересня на обліку перебуває 5 пар кандидатів в усиновителі. За 2019 рік усиновлено 11 дітей,  з них 3 – за походженням з Тячівського району. У районі проживає 94 дитини, які усиновлені. Радує те, що багато кандидатів  усиновлюють дітей родинними групами. Також багато є сімей, які маючи своїх, зважуються взяти ще дітей.
Банк даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування кандидати можуть найти на сайтах «Сирітству – ні», «Зміни одне життя» та на сайті Міністерства соціальної політики України.
Служба у справах дітей вітає всіх усиновителів, які вже пройшли цей шлях і тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким. Бажаємо усім родинного затишку, здоров’я, щастя та Божої ласки! За більш детальною інформацією просимо звертатися до служби у справах дітей Тячівської адміністрації, (каб. 404), начальник служби – Сасин Віра Іванівна. 
Злата Лакієнко, начальник відділу з питань опіки, піклування, усиновлення та сімейних форм виховання дітей  служби у справах дітей Тячівської РДА.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.