Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Волонтери пробації

Волонтери пробації

11:01, 04.11.19
151
Суспільство
Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання повноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадянським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників.

З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів пробації.
Здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про пробацію».
Основним завданням волонтерів пробації є сприяння у здійсненні нагляду за засудженими та проведення з ними соціально-виховної роботи. Волонтери втілюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації. 
Волонтером пробації може стати фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань на добровільній та безоплатній основі. Не залучаються особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше були виключені уповноваженим органом зі складу волонтерів  через допущення дій і вчинків, які негативно вплинули на репутацію волонтера чи уповноваженого органу, порушили права суб’єктів пробації.
Волонтерська діяльність здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: сприяння у здійсненні наглядових заходів за місцем проживання, роботи та навчання суб’єктів пробації; участь у складанні та реалізації виховної роботи та індивідуальних планів роботи; надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги; сприяння у працевлаштуванні, залучення їх до навчання, виховних заходів та соціально-корисної діяльності; сприяння у реалізації пробаційних програм стосовно звільнених від відбування покарання з випробуванням; участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення  та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
Діяльність волонтерів пов’язана зі здійсненням наглядових заходів за дотриманням суб’єктами пробації обов’язків, визначених законом та покладених на них рішенням суду, передбачає участь у: перевірці суб’єктів пробації за місцем роботи або навчання; перевірці виконання обов’язків, покладених рішенням суду на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням; перевірці достовірності поважних причин, що обумовили неявку суб’єктів пробації до уповноваженого органу в призначений строк; заходах, пов’язаних із початковим розшуком суб’єктів пробації, місцезнаходження яких невідоме.
Волонтерська діяльність у пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до неї можуть бути допущені  громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій. Кандидати у волонтери мають пройти відбір та навчання.
Уповноважені органи пробації не наділяються ресурсами для забезпечення роботи волонтерів та компенсації їх витрат. Так само відсутні й програми компенсації шкоди, що може бути спричинена при виконанні волонтерської діяльності.
Запрошуємо бажаючих до співпраці з Тячівським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області в якості волонтерів. 
Приходьте, якщо Ви:
- студент вишу;
- фахівець державних органів та установ (центрів соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, центрів зайнятості та ін..);
- член благодійних та громадських організацій;
- член релігійних організацій;
- фізична особа, яка володіє певними знаннями, уміннями та навичками і може сприяти виконанню завдань, поставлених перед уповноваженими органами з питань пробації.
Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами: 90500, м Тячів, вул. Нересенська, 1, к. 44, роб.тел. (03134)3-24-52, Тячівський районний відділ з питань пробації 
Сподіваємось, що спільними зусиллями                                                                      зможемо створити максимальну безпеку суспільства.
Ярослава Онуфрій, майор внутрішньої служби, старший інспектор Тячівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.