Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » Зігріймо їх увагою і теплом сердець

Зігріймо їх увагою і теплом сердець

08:54, 02.12.19
79
Суспільство
3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Його започатковано у 90-х роках ХХ століття Генеральною Асамблеєю ООН з метою привернення уваги суспільства до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями.  

Піклування про людей, які втратили працездатність внаслідок трудового каліцтва, є одним із основних завдань роботи Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області. Відділення виконує основні статутні завдання: проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, створення стабільного захисту потерпілих на виробництві незалежно від економічного стану підприємств міста та району, забезпечення регулярних виплат страхових сум цим потерпілим, сприяння створенню умов для відновлення їх здоров’я та працездатності, відшкодування матеріальної шкоди застрахованим і членам їх сімей.
У відділенні обліковуються 279 осіб, які отримують щомісячні страхові виплати частково чи повністю, якщо втратили працездатність внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. З початку року потерпілим здійснено страхові виплати на суму 5,4 млн грн. Із них дві внутрішньо переміщені особи з Луганської області отримали майже 37 тис. грн. 17 осіб, які одержують щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника, отримали виплати в сумі 254 тис. грн. Також цього року виплачено одноразову допомогу сім’ї у випадку смерті годувальника на суму 192 тис. грн.
Особливу увагу відділення приділяє забезпеченню санаторно-курортного лікування, медико-соціальної реабілітації, відновлення здоров’я та працездатності осіб з інвалідністю. Цього року було оздоровлено у санаторіях  22 потерпілих, на це виділено 294,6 тис. грн. Відшкодовуються навіть витрати на проїзд людини до санаторію і назад. Також потерпілі, які цього потребують, забезпечені ортопедичним взуттям, лікарськими засобами. 
Але не лише виплатами компенсації шкоди обмежується спілкування спеціалістів відділення з особами з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. У відділенні завжди доброзичливо ставляться до кожного відвідувача, надсилають потерпілим вітальні листівки до свят, відвідують їх вдома, залучають до громадського життя, зокрема, шляхом проведення щорічної Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві. Цього року на обласних відбірних змаганнях VIІ Всеукраїнської спартакіади Тячівський район представили Лукач Юрій, Бердар Марія, Федак Василь, Цубера Михайло, Медвідь Ярослав, Магула Іван, Цубера Василь, Магула Юрій та Цубера Василина з селища Дубового. Із них Федак Василь та Цубера Василь ввійшли до команди області та взяли участь у фінальних змаганнях.
Звертаюся зі словами глибокої поваги та пошани до всіх тих, хто виявляє виняткову силу волі і мужність, долаючи нелегкі випробування долі. Також хочеться звернутися зі щирими словами подяки до людей, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них. Від щирого серця бажаю всім потерпілим та їх рідним доброго здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.
І. Феєр, начальник Тячівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Закарпатській області. 
На фото: учасники обласних відбірних змагань VIІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.