Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » А патріотам – високі відзнаки

А патріотам – високі відзнаки

09:10, 02.12.19
60
Суспільство / Події
У Бедевлянській ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Марина Дудла) до Дня Гідності та Свободи  проведено  урочистий відкритий урок «Небесна сотня... Вічна слава!», який організували  заступник директора школи Наталія Дан та вчителька історії Маріанна Голубка.

Було запрошено Преосвященнішого Віктора Бедя, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректора Карпатського університету імені Августина Волошина. Запросили також голову Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, учасників українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття і Революції Гідності 2013 – 2014 рр. Василя Вайнагія та Едуарда Шуфрича, учасників бойових дій в російсько-українській війні 2014 – 2019 рр. Івана Шелевера, Івана Бедея та Михайла Тиводара.
Владику Віктора супроводжували ігумен Спиридон Дудин та помічники-референти Віктор Понзель і Едуард Довбиш.
Перед початком уроку Преосвященніший Віктор Бедь молитовно благословив духовно-патріотичне зібрання та коротко розповів про історичні етапи відновлення державної незалежності України і боротьби за національну Гідність та Свободу української нації в період 1988 – 2019 рр.
Відтак учні школи представили присутнім концертно-просвітницьку програму, в якій висвітлили героїчний подвиг учасників Революції Гідності (2013 – 2014 рр.) та українських воїнів, учасників бойових дій в російсько-українській війні (2014 – 2019 рр.).
Хвилюючою була мить, коли Преосвященніший владика Віктор Бедь удостоїв високих нагород присутніх учасників українських національно-визвольних змагань кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття, Революції Гідності та бойових дій в російсько-українській війні Едуарда Шуфрича – ювілейної медалі «25 років відновлення державної незалежності України», Івана Шелевера,  Івана Бедея, Михайла Тиводара – ордена «Карпатська Україна – 75 років».
Також владика Віктор передав у дарунок школі україномовну богословську та літературу з історії українських національно-визвольних змагань на Закарпатті кінця 80-х – початку 90-х рр. минулого століття і розвитку Української Церкви.
Н.ДАН.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.