Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Мудрі настанови – підростаючому поколінню: головний лікар Дубівської лікарні Микола Бігунець зустрівся зі школярами

Мудрі настанови – підростаючому поколінню: головний лікар Дубівської лікарні Микола Бігунець зустрівся зі школярами

09:02, 03.02.20
178
Суспільство / Сільське життя
28 січня у актовому залі  Дубівської лікарні відбулася зустріч учнів 9-11 класів та вчителів Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. зі знаною особистістю, шанованою людиною краю, головним лікарем закладу, лікарем вищої кваліфікаційної  категорії, Заслуженим працівником охорони здоров’я, Заслуженим лікарем України, Заслуженим донором України, Народним депутатом СРСР останнього скликання – Миколою Васильовичем Бігунцем. 

Насамперед, старша медсестра поліклініки М.П. Івачевська ознайомила присутніх  з біографією та життєвим шляхом відомого дубівчанина – Миколи Васильовича.
Відтак, слово мав Микола Бігунець, який поділився з молоддю спогадами про свої шкільні роки, що минали у непростий післявоєнний період.  Він відмітив, що Дубівська школа завжди була і залишається базовим закладом освіти, що дає ґрунтовні знання учням, адже чимало видатних особистостей саме у цьому закладі здобули «путівку в життя». З почуттям глибокої вдячності згадав Микола Васильович своїх вчителів – Ф.Ю.Чепканич, Г.П. Цебенко, М.Левченко, які прищепили йому любов до знань та відіграли важливу роль у формуванні громадянської свідомості.  Звертаючись до школярів, головний лікар наголосив про необхідність шанувати педагогів, адже вони не тільки дають знання, а є мудрими порадниками та наставниками. Також закликав молоде покоління любити рідний край  та дбати про розвиток  держави. 
Наприкінці зустрічі Микола Бігунець презентував присутнім книгу «Державні нагороди України. Кавалери та лауреати». Це  довідково-енциклопедичне та біографічне видання, у якому досліджено біографії близько 400 кавалерів та лауреатів України, що були відзначені почесними державними нагородами і званнями. Зокрема, на сторінках цієї книги розміщено й біографію нашого земляка, шанованого лікаря та громадського діяча – Миколи Бігунця. Відтак, унікальне видання головний лікар подарував бібліотеці Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Натомість вчитель української мови та літератури Л.С.Головчук подякувала Миколі Васильовичу за щедрий подарунок для школи та за цікаву й змістовну зустріч. 
К.Цубера, педагог-організатор. 


Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.