Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » Вітали патріарха родини

Вітали патріарха родини

13:47, 23.03.20
107
Суспільство / Про людей хороших / Наші земляки
Дуже гордимося, що у нашому великому роді Стойків з Кричева є така відома людина, світило науки далеко поза теренами України, громадський діяч, ревний хранитель лісів Карпат, патріарх родини Степан Михайлович Стойко. Доля нагородила його прекрасним віком, бо народився 14 березня 1920 року.  І ось на яскравий, неординарний сторічний ювілей у гості до дорогої нам людини у Львів з Тячівщини навідалася делегація близьких йому людей. Серед нас була 87-річна сестра ювіляра Магдалина Говбел з Буштина,  родичі О.В. Бенца з донькою Тамарою з Кричева,  Г.Ю. Стойка  з Калин з доньками Наталією та Світланою, онучкою Світланою і правнучкою Яночкою. 
Степан Михайлович надзвичайно зрадів нам, бо поряд зі своїми сином Ростиславом, донькою Наталією та їхніми сім’ями, відчував себе щасливим в оточенні найрідніших людей.Однак, як з’ясувалося, у ювіляра дуже широке коло тих, хто його шанує, поважає й низько схиляє голову перед талантом  масштабної величини. Торжество сторічного ювіляра його рідні, друзі, прихильники організували у колонному залі Львівського Будинку вчених. На честь винуватця святкового зібрання лунали віншування-побажання  многая благая літ, енергійності й невсипущої активної позиції у науковому та громадському житті. Друзі, науковці, громадські діячі, шанувальники його титанічної праці штрихами змалювали той нелегкий шлях пошуків, відкриттів і перемог, до яких наполегливо йшов. А режисер В’ячеслав Бігун з Тячева  представив присутнім  документальний фільм про ювіляра, його життя і, звичайно, рецепти довголіття.
З роси і води Вам, дорогий наш ювіляре! Хай дубові праліси Карпат нашіптують Вам довго ще пісню життя, натхнення й енергійності!

Наталія МЕКЛЕШ.

На фото нижче: ювіляра вітали Ігор Юхновський (сидить зліва) та ректор Національного Лісотехнічного  університету Юрій Туниця, у другому ряду – сестра Магдалина (зліва), Ганна Юріївна Стойка, невістка Степана Михайловича Ар’яна та його донька Наталія, третій зліва – син Ростислав, на задньому плані – Стойки з Тячівщини. У подарунок – намальована картина батьківської хати у Кричеві.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.