Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону

Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону

14:12, 28.03.20
237
Суспільство / Офіційно / Важливо / Оголошення
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

На жаль, як бачимо з інформаційних повідомлень,  у Європі та світі захворювання на коронавірус  сягнуло масштабів пандемії, і в Україні на сьогодні ця небезпечна інфекція вже забрала життя п’ятьох  співвітчизників. 
З метою недопущення поширення COVID-19,  для всіх, хто повернувся з-за кордону, передбачена 14-денна самоізоляція вдома. Самоізоляція передбачає утримання від контакту з іншими, щоб зменшити ризик інфікування, навіть на відстані менше ніж 2 метри.
Фахівцями досі остаточно не визначено всі способи поширення  вірусу. На жаль, не є винятком і те, що людина сама може й не хворіти, і в той час бути носієм вірусу. 
Доведено, що  майже 80 %  людей легко переносять це захворювання, але в той же час  залишаються джерелом його поширення для всіх навколишніх.
Тому переконливо просимо  не виходити на вулицю та не відвідувати громадські місця,  родичів, а залишатися вдома. 
У разі виявлення будь-яких симптомів погіршення самопочуття і ознак респіраторних захворювань слід негайно повідомити свого сімейного лікаря.   
Наголошуємо про дію Закону України  № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної  хвороби (COVID-19)».
За порушення карантинних заходів передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність (штраф від 17 000 до 51 000 гривень або арешт до 6 місяців, обмеження чи позбавлення волі до 3 років).  
Шановні мешканці Тячівщини! 
Давайте разом не допустимо поширення в нашому районі  коронавірусу та захистимо від смертельної хвороби своїх рідних і близьких. 
Саме від усвідомлення та відповідальності кожного з нас залежить здоров’я і благополуччя мешканців  усього району. 
На сьогодні епідемічна обстановка в районі спокійна і контрольована,  на території населених пунктів  жодного випадку підозри на коронавірус не виявлено.  
Сподіваємось, що всі з розумінням поставляться до тимчасових обмежень і виконуватимуть карантинні заходи та правила самоізоляції. 
Кожен з нас повинен розуміти, що від його поведінки залежить здоров’я, а, можливо, і життя інших людей.
Просимо зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких!
Будьмо здорові! 
Оперативний штаб із запобігання та протидії поширенню коронавірусу COVID-19 в Тячівському районі.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.