Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Застерегти від протиправних дій

Застерегти від протиправних дій

09:25, 01.06.20
214
Суспільство / Правопорядок / Освіта
Правопорушення, здійснені неповнолітніми, – це небезпечне соціальне явище, оскільки негативно впливають на становлення особистості, завдають значної шкоди суспільству і відіграють значну роль у формуванні рецидивної злочинності (дві третини рецидивістів розпочинають свій злочинний шлях ще неповнолітніми).Основними причинами вчинення неповнолітніми протиправних дій є схильність до наслідування дорослих, віра в безкарність,   вживання спиртних напоїв чи наркотичних речовин, недостатній рівень профілактичної роботи. 
Особливу увагу в профілактиці дитячої бездоглядності та злочинності серед неповнолітніх приділено у Тячівському професійному ліцеї взаємодії зі службою у справах дітей Тячівської РДА (Сасин В.І., Монич В.П.) та з Тячівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Чижова Г.М.). Проводиться профілактична робота з дітьми «групи ризику», засідання ради профілактики, правові лекторії та профілактичні бесіди.
З-поміж усіх дієвих заходів важливого значення набувають  зустрічі та безпосереднє спілкування з дітьми у освітньому закладі. Чергова  профілактична бесіда була проведена 25 травня у гуртожитку ліцею, де під час карантину проживають двоє дітей-сиріт та одна дитина,  позбавлена батьківського піклування.  
– Такими профілактичними заходами ми намагаємося охопити якнайбільшу кількість дітей. Під час зустрічей з неповнолітніми роз’яснюємо їм негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та тютюнопаління, звертаємо увагу на поведінку у громадських місцях та освітньому закладі, недопущення пропусків уроків без поважних на те причин. Хочеться, щоб кожна дитина перед тим, як зробити крок у доросле життя, добре засвоїла свої права та обов’язки і завжди змогла знайти правильний вихід у складній життєвій ситуації, – зазначила начальник служби у справах дітей Тячівської РДА В.І.Сасин.
Марта Копчалюк, методист Тячівського професійного ліцею.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.