Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » Споживачі газу разом з рахунком за лютий отримали заяву-приєднання

Споживачі газу разом з рахунком за лютий отримали заяву-приєднання

08:23, 05.04.16
702
Суспільство
У березні побутові споживачі Закарпатської області разом з рахунком за лютий отримали заяву-приєднання до умов договору на розподіл природного газу, а також інформаційний лист з роз’ясненнями щодо неї від ПАТ «Закарпатгаз».
З 1 квітня країна переходить на новий формат оплати послуги газопостачання.
Тепер українські споживачі отримуватимуть дві платіжки за газ: перша буде включати фіксовану суму за «доступ до потужності» (абонентська плата на користь газорозподільного підприємства), друга буде містити рахунок за спожитий домогосподарством газ (плата на користь компанії-постачальника).
Тобто, звична газова квитанція «схудне», так як позбудеться цінового компонента у вигляді плати за доступ до «розподільної труби». У Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) вже пообіцяли здешевити тариф на газ для населення на 10,4% від річної ціни (7,188 грн./куб. м) або на 0,75 грн./куб.м. У той же час абонентська плата буде мати два блоки: 17 грн./міс. (плата за наявності газової плити) і 29 грн./міс. (плата за наявності ще і газового котла).
З набуттям чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України «Про ринок природного газу», зокрема Кодексу ГРС, розподіл природного газу клієнтам здійснюється на підставі укладення публічного договору між газорозподільною компанією та споживачем.
Типовий договір на розподіл природного газу побутовим споживачам затверджений Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 №2498 «Про затвердження Типового договору розподілу природного газу». Договір є публічним – він розміщений на веб-сайтах газорозподільної компанії – ПАТ «Закарпатгаз» та державного регулятора НКРЕКП і опублікований в газеті «Новини Закарпаття» у №147-148 (4464-4465) від 31 грудня 2015 року.
Типовий договір розподілу природного газу регламентує порядок та умови переміщення ресурсу з метою фізичної доставки Оператором ГРМ його обсягів, які належать споживачам (їх постачальникам), до об’єктів споживачів, а також правові засади санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.
ПАТ «Закарпатгаз» пропонує споживачам протягом найближчого часу підписати та передати заяви особисто або через контролерів Товариства. Ніяких інших додаткових документів (договорів) підписувати не доведеться. Залишити заяву-приєднання можна також у спеціальних скринях, розміщених в абонвідділах Головного управління та його районних підрозділів.
«З метою приведення документації у відповідність до Кодексу ГРС і упорядкування даних, газорозподільна компанія  звертається з пропозицією до клієнтів провести звірку відповідності типорозміру лічильника і фактично встановлених у споживача газових приладів з даними, що вказані у надісланій заяві. З умовами договору на розподіл природного газу побутові споживачі мають змогу ознайомитись на веб-сайті ПАТ «Закарпатгаз» у розділі «Типовий договір розподілу природного газу», – сказав заступник голови правління з обліку газу Олександр Голуб.
У випадку виникнення додаткових запитань, отримати відповідь на них можна через «Особистий кабінет» споживача, попередньо зареєструвавшись на сайті 104.ua або звернувшись до оператора контакт-центру за номером: (0312) 48-83-04, щодня (включаючи суботу-неділю) з 8:00 до 20:00 год.

Адміністрація ПАТ «Закарпатгаз».
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.



Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.