Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Споживачі газу разом з рахунком за лютий отримали заяву-приєднання

Споживачі газу разом з рахунком за лютий отримали заяву-приєднання

08:23, 05.04.16
628
Суспільство
У березні побутові споживачі Закарпатської області разом з рахунком за лютий отримали заяву-приєднання до умов договору на розподіл природного газу, а також інформаційний лист з роз’ясненнями щодо неї від ПАТ «Закарпатгаз».
З 1 квітня країна переходить на новий формат оплати послуги газопостачання.
Тепер українські споживачі отримуватимуть дві платіжки за газ: перша буде включати фіксовану суму за «доступ до потужності» (абонентська плата на користь газорозподільного підприємства), друга буде містити рахунок за спожитий домогосподарством газ (плата на користь компанії-постачальника).
Тобто, звична газова квитанція «схудне», так як позбудеться цінового компонента у вигляді плати за доступ до «розподільної труби». У Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) вже пообіцяли здешевити тариф на газ для населення на 10,4% від річної ціни (7,188 грн./куб. м) або на 0,75 грн./куб.м. У той же час абонентська плата буде мати два блоки: 17 грн./міс. (плата за наявності газової плити) і 29 грн./міс. (плата за наявності ще і газового котла).
З набуттям чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України «Про ринок природного газу», зокрема Кодексу ГРС, розподіл природного газу клієнтам здійснюється на підставі укладення публічного договору між газорозподільною компанією та споживачем.
Типовий договір на розподіл природного газу побутовим споживачам затверджений Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 №2498 «Про затвердження Типового договору розподілу природного газу». Договір є публічним – він розміщений на веб-сайтах газорозподільної компанії – ПАТ «Закарпатгаз» та державного регулятора НКРЕКП і опублікований в газеті «Новини Закарпаття» у №147-148 (4464-4465) від 31 грудня 2015 року.
Типовий договір розподілу природного газу регламентує порядок та умови переміщення ресурсу з метою фізичної доставки Оператором ГРМ його обсягів, які належать споживачам (їх постачальникам), до об’єктів споживачів, а також правові засади санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.
ПАТ «Закарпатгаз» пропонує споживачам протягом найближчого часу підписати та передати заяви особисто або через контролерів Товариства. Ніяких інших додаткових документів (договорів) підписувати не доведеться. Залишити заяву-приєднання можна також у спеціальних скринях, розміщених в абонвідділах Головного управління та його районних підрозділів.
«З метою приведення документації у відповідність до Кодексу ГРС і упорядкування даних, газорозподільна компанія  звертається з пропозицією до клієнтів провести звірку відповідності типорозміру лічильника і фактично встановлених у споживача газових приладів з даними, що вказані у надісланій заяві. З умовами договору на розподіл природного газу побутові споживачі мають змогу ознайомитись на веб-сайті ПАТ «Закарпатгаз» у розділі «Типовий договір розподілу природного газу», – сказав заступник голови правління з обліку газу Олександр Голуб.
У випадку виникнення додаткових запитань, отримати відповідь на них можна через «Особистий кабінет» споживача, попередньо зареєструвавшись на сайті 104.ua або звернувшись до оператора контакт-центру за номером: (0312) 48-83-04, щодня (включаючи суботу-неділю) з 8:00 до 20:00 год.

Адміністрація ПАТ «Закарпатгаз».
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.