Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Завжди готові рятувати життя людей

Завжди готові рятувати життя людей

08:35, 22.06.20
83
Суспільство / Надзвичайне / Здоров'я
Важливу роль у системі охорони здоров’я відіграють медики екстреної медичної допомоги.  
На Тячівщині діють 15 бригад екстреної меддопомоги, зокрема  одна лікарська (у Тячеві) та 14 фельдшерських. З початку 2020 року медики прийняли 6748 викликів від мешканців району, або в середньому, близько 40 за добу. Окрім безпосередньої роботи, з поширенням коронавірусної інфекції працівники екстреної меддопомоги транспортують  хворих на Ковід-19 з населених пунктів району до Тячівської районної лікарні та медичних закладів обласного рівня в м.Ужгород (Обласна клінічна інфекційна лікарня, Закарпатська обласна клінічна лікарня ім.А.Новака та Центр легеневих хвороб). На сьогодні до Ужгорода перевезено 12 недужих та 11 – до лікарні в Тячеві. До цього залучено бригаду Вільховецького пункту ЕМД. Автомобіль «Форд», яким транспортують хворих, оснащений усім необхідним для надання невідкладної допомоги пацієнтам з діагнозом «Ковід-19», зокрема, для забезпечення кисневої терапії. В залежності від стану хворого, до складу бригади входять фельдшер та водій, або ж залучають і лікаря. 
За необхідності, якщо закріплений автомобіль вже на виїзді, до транспортування хворих залучають і інші бригади району.  
«Це, безперечно, важкий самовідданий труд, адже долати відстань до Ужгорода і назад у захисних костюмах вкрай нелегко. Були навіть випадки, коли фельдшерці таку дорогу довелося долати двічі на день, а це 600 кілометрів у засобах індивідуального захисту», – кажуть у ЗТЦЕМД Тячівського району. 
Крім цього, медики екстренки цьогоріч транспортували 20 мешканців району з коронарним синдромом на стентування до відділення інтервенційної кардіології Хустської лікарні. 
Під час коронавірусної пандемії медики екстреної меддопомоги, контактуючи з хворими, щоденно наражають на ризик не тільки себе, а й своїх рідних. Благо, що бригади наразі забезпечені медикаментами, усіма необхідними засобами індивідуального захисту. Ось і нещодавно отримали близько двох тисяч захисних костюмів.  
Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника – керівництво екстреної медичної допомоги Тячівщини висловлює щиру вдячність колегам за їх нелегку працю, професіоналізм та неймовірні зусилля, які докладають щодня для того, щоб рятувати найцінніше – людські життя. 
Н.Маджара.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.