Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Вирішували питання створення опорної школи

Вирішували питання створення опорної школи

09:26, 29.06.20
99
Суспільство / Сільське життя / Освіта
22 червня відбулося позачергове засідання тридцять першої сесії Дубівської селищної ради сьомого скликання. Основне питання, яке було винесено на порядок денний, – це утворення Дубівського опорного закладу загальної середньої освіти.


Участь у засіданні взяли директори загальноосвітніх шкіл селища – Й.А.Гарга, Г.В.Кобаль та О.І.Носа.
Відкрив її селищний голова Василь Носа. Він зауважив, що рішенням сесії селищної ради за 3 грудня 2019 року визначено Дубівську ЗОШ І-ІІІ ст. як опорну школу, а Дубівські ЗОШ І-ІІ ст..№№1,2 та Дубівську ЗОШ І ст. – її філіалами.
Зараз же депутати мають передати функцію засновника опорного навчального закладу Тячівській районній раді без передачі об’єктів суспільної власності громади селища. Разом з тим запропонував, аби Дубівські ЗОШ №№1,2 не були філіями, а виступали як окремі юридичні одиниці. З відповідною пропозицією виступили й директори Дубівських ЗОШ І-ІІ ст. №№1,2 – Ганна Кобаль та Олександр Носа, які наголосили, що це дасть можливість закладам освіти бути незалежними у фінансовому плані від опорної школи. 
Слово мав  директор Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Йосип Гарга, який окреслив основні переваги створення опорної школи на базі Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Наприкінці засідання депутати прийняли рішення передати Тячівській районній раді функції засновника закладів загальної середньої освіти без передачі об’єктів суспільної власності громади селища та обов’язки, пов’язані з майновими правами, а саме: Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст. – Дубівський опорний заклад загальної середньої освіти, а Дубівська ЗОШ І ст. – філія опорного закладу.
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.