Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Живе в Лопухові сім’я педагогів...

Живе в Лопухові сім’я педагогів...

10:43, 06.07.20
1 472
Суспільство / Сільське життя / Про людей хороших
Порядну, інтелігентну сім’ю Немешів знає все Лопухово. Це двоє справжніх вчителів, чиї уроки географії і німецької мови на все життя зам’яталися учням.


Василь Васильович Немеш народився 17 червня 1950 року в селі Лопухово. Після школи  працював столяром Яблунецького лісозаводу Усть-Чорнянського лісокомбінату, згодом служив у армії. У 1971 році вступив до Горно-Алтайського державного педагогічного інституту на природничо-географічний факультет, біолого-хімічний відділ, і після закінчення отримав диплом “Вчитель біології і хімії”. Протягом 1982-1984 рр. у цьому ж навчальному закладі здобув ще одну кваліфікацію – “Вчитель географії у середній школі”.
Працював агрономом- зоотехніком у Горно-Алтайській агрохімлабораторії. А з 1979 по 2016 рік – вчителем географії Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Прищеплював учням любов до природи, виховував бережне ставлення до неї. Вчив школярів практично застосовувати здобуті знання: користуватися джерелами географічної інформації, картами, оцінювати стан довкілля. У цьому допомагав добре облаштований кабінет географії –  картами, атласами, глобусами, комплектами геологічних порід, роздатковими матеріалами. 
Тамара Олександрівна Немеш (дівоче прізвище – Коряк) народилася 29 квітня  1955 року в селі Червоне Яготинського району Київської області. У 1965 році разом з батьками переїхала в російське місто Горно-Алтайськ. Здобувши середню освіту, вступила до Барнаульського державного педагогічного інституту, на факультет іноземних мов. У 1977 році отримала диплом вчителя німецької і англійської мов. Протягом двох років працювала вчителем іноземної мови в Красногорівській середній школі Богучанського району Красноярського краю.
Одружилися Василь Васильович і Тамара Олександрівна у 1976 році, а через три роки молода сім’я повернулася на Закарпаття, побудувала затишний дім, виховала сина Василя та дочку Наталію. 
Вчителі вищої кваліфікаційної категорії заслужено отримали педагогічне звання “Старший вчитель”, користувалися авторитетом як керівники методичних об’єднань педагогів, наставники молодих спеціалістів. Грунтовною, професійною компетентністю, високою самодисципліною, загальною культурою, високими моральними якостямиі зараз  служать взірцем для своїх учнів та колег.
Василь Васильович – строгий, серйозний, відповідальний, Тамара Олександрівна –  завжди зібрана, зі смаком одягнена,  з бездоганною зачіскою, врівноважена, привітна, ерудована. Вона вчила вимовляти чужі слова і знайомила  учнів з незнайомою в ті роки Німеччиною.
З 2016 року Василь Васильович і Тамара Олександрівна на  заслуженому відпочинку.
Ведуть активний спосіб життя, господарюють, радіють успіхам онуків Вікторії, Анастасії, Максима і Василька.
У їхньому життєвому арсеналі на двох – 76 років педагогічного стажу, заслужена повага односельчан та колишніх учнів. А незгоди та труднощі (а траплялися у їхньому житті й трагічні випадки), вони долали  з людською гідністю та  витримкою.
 У цьому році сім’я Немешів святкує одразу два ювілеї : у квітні Тамарі Олександрівні виповнилося 65 років, а в червні Василю Васильовичу – 70. Педагогічний колектив Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст. щиро вітає ювілярів, бажає міцного здоров’я, злагоди, добробуту на многая і благая літ! 
Колеги.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план території для будівництва
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Ф.Манайла в с. Терново, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться 21 серпня 2020 року 0 10.00 в приміщенні Тернівської сільської ради.
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.