Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Проведено черговий рейд-перевірку з дотримання умов самоізоляції

Проведено черговий рейд-перевірку з дотримання умов самоізоляції

09:05, 04.07.20
130
Суспільство / Правопорядок / Здоров'я
У зв’язку зі спалахом COVID-19 на території району систематично проводяться рейди-перевірки з метою протидії поширенню захворювання серед місцевого населення. 

Минулої середи цікавилися, як дотримуються умов самоізоляції хворі та контактні особи, а також про карантинні та протиепідемічні норми у селах  Кричево, Колодне та Угля. 
На жаль, в цих населених пунктах на цей час найбільше зареєстровано випадків коронавірусної інфекції, яка дуже швидко поширюється і призводить до непередбачуваних наслідків для здоров’я, а то й летальних випадків. 
Так станом на 01.07.2020 р захворіло:
- у с.Кричево  – 41 особа (5-летальних випадків);
- у с.Колодно – 17 осіб (1-летальний випадок) 
- у с.Угля – 6 осіб:
Проведено роз’яснювальну роботу серед місцевого населення щодо необхідності носіння засобів індивідуального захисту, обмеження масових заходів тощо. 
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план території для будівництва
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Ф.Манайла в с. Терново, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться 21 серпня 2020 року 0 10.00 в приміщенні Тернівської сільської ради.
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.