Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Лікарі допомогли побороти коронавірус

Лікарі допомогли побороти коронавірус

09:58, 31.08.20
508
Суспільство / Вдячність / Здоров'я
Нещодавно двоє членів нашої сім’ї занедужали на Ковід-19. Лікування амбулаторно не давало результатів, і нас було направлено до інфекційного відділення КНП «Тячівська РЛ». Завдяки самовідданій праці медиків, нам вдалося подолати недугу. Хочемо висловити найщирішу подяку за організацію лікування директору закладу Федору Михайловичу Яриничу, він дійсно робить все можливе і неможливе, аби весь персонал, що працює з хворими на Ковід-19, мав необхідні засоби захисту, а лікарі  могли надавати якісну допомогу пацієнтам. 
І звісно, безмежно вдячні лікарям та медперсоналу, які опікувалися нами. Це лікарі від Бога – завідуюча інфекційного відділення Ірина Володимирівна Левко, лікарі-інфекціоністи Віталія Іванівна Крупач, Стелла Оскарівна Келнер, лікар-реаніматолог Ганна Миколаївна Сойма. Вони, попри паркі та незручні захисні костюми, щодня навідувались у палати до інфікованих, аби лікувати їх. Нерідко нас, пацієнтів, знесилених хворобою, підтримували й морально, добрим та щирим словом додавали оптимізму. Вдячні і медсестрам відділення за турботу та увагу – Ірині, Славці, Тамарі, Мирославі. За смачні обіди – кухарям, а за чисті палати – санітаркам. Бути медиком – це справді важка та відчайдушна професія. Нехай усіх вас, дорогі люди у білих халатах, оберігає Бог та додає сил у боротьбі з небезпечною інфекцією.
Сім’я Бігун з Красної.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.