Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Перший дзвоник покликав за парти маленьких углянців

Перший дзвоник покликав за парти маленьких углянців

08:37, 07.09.20
187
Суспільство / Події / Сільське життя / Освіта
Попри всі негаразди, зумовлені епідемситуацією, першовересневий старт став для школярів Углянської ЗОШ І-ІІІ ст.  незабутньою подією.
...Дочекавшись після літнього затишшя юних господарів, школа, нарешті, ожила гомоном веселої й нарядної дітвори, що не приховувала радості від зустрічі з товаришами та педагогами.


– Загальношкільна лінійка зараз не на часі, – розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи у молодших класах Л.В.Пригара. – Та все ж 30 першокласників відчули себе головними героями дня, адже учні 2-4-их класів разом з педагогами організували їм теплий, святковий прийом, що завершився голосистим Першим дзвоником. Він покликав дітвору до затишних, свіжопобілених, з гарним смаком оформлених класів. Особливо постарались вчителі-початківці, які підійшли до цієї справи з творчою вигадкою і зуміли створити в приміщеннях гарну, приємну обстановку веселою гамою кольорів, яскравими стендами.
Тож перший урок «Казкова подорож в Країну Знань», який провели у 1-А та 1-Б класоводи Т.М.Стойка та М.І.Дьордяй, проходив у цілком відповідній атмосфері. У других класах тривала розмова про «Державні та народні символи України», у третіх – вчителі підводили вихованців до висновку, що «Без здоров’я немає  щастя», четвертокласники ж отримали урок патріотизму «Щоб у серці жила Україна».
Проте у всіх класах, попри провідну тематику, йшлося і про санітарні вимоги, особисту гігієну в умовах коронавірусної інфекції. Тож кожне заняття було своєрідним квестом, тобто інтегрованим з курсом здоров’я. Діти ознайомилися зі створеними у класах куточками здоров’я, правилами користування антисептиками, з обмеженнями, яких необхідно дотримуватись задля власного убезпечення  від інфікування.
...Шкільний старт відбувся у непростих умовах, проте педагоги й батьки зробили все можливе, аби серйозні виклики сьогодення не зіпсували дітям довгоочікуваного свята.
Г.Нікольська.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.