Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У Солотвині відкрили оновлену школу з угорською мовою навчання

У Солотвині відкрили оновлену школу з угорською мовою навчання

08:38, 07.09.20
190
Суспільство / Сільське життя / Освіта
30 серпня у Солотвині відбулося урочисте відкриття оновленої загальноосвітньої школи №3 ім.Яноша Бойої з угорською мовою навчання.
Модернізацію будівлі з розширенням здійснено  за підтримки Угорського Уряду в рамках проєкту «Оновлення закладів опорних шкіл на Закарпатті з угорською мовою навчання» у співпраці благодійного фонду Габора Бетлена та благодійного фонду Закарпатського Угорського Інституту у 2018-2020 роках.

За цей час у будівлі оновили дах, фасад, шкільні стіни та інтер’єр, внутрішню електромережу,  опалення та водопостачання, замінено двері, встановлено вентиляцію, пожежну сигналізацію та здійснили ряд інших робіт. Крім того, було побудовано абсолютно нове крило із сучасною кухнею, їдальнею та тренажерним залом. Загальна вартість робіт склала 38 918 824,72 грн.
У церемонії відкриття взяли участь голова Товариства угорської культури Ласло Брензович, президент Закарпатського Угорського Інституту ім.Ференца Ракоці ІІ, голова Закарпатського угорського педагогічного товариства  Ілдика Орос, директор школи Емерих Бенедек та інші.
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розроляється детальний план
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок частини вул.Головна, в с.Вонігово, Тячівського району, Закарпатської області.
Громадські слухання відбудуться 12.10.2020  року о 10.00 в приміщенні Вонігівської сільської ради.

Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради.