Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » У Закарпатгазі пояснили, як не потрапити на гачок шахраїв-псевдоконтролерів

У Закарпатгазі пояснили, як не потрапити на гачок шахраїв-псевдоконтролерів

08:55, 07.09.20
130
Суспільство / Кримінал / Важливо
Інформація про шахраїв, які представляються контролерами «Закарпатгазу», з’явилася у закарпатських ЗМІ. Повідомляють: поки псевдоконтролер нібито перевіряє показники лічильника або ж газові прилади, спільник зловмисника чинить крадіжку. Про один з таких випадків повідомила постраждала особа і у правоохоронні органи, і представникам АТ «Закарпатгаз» минулого тижня.

У даному випадку люди не були співробітниками підприємства. Так само шахраї можуть відрекомендуватися співробітниками будь-яких інших структур чи комунальних установ, аби їх впустили у помешкання і вони вчинили злочин.
У зв’язку з тим, що останніми днями почастішали такі випадки, АТ «Закарпатгаз» звертається до закарпатців бути пильними.
«Контролер «Закарпатгазу» обов’язково має повідомити своє місце роботи, а на вимогу мешканця квартири чи будинку – пред’явити посвідчення. Тому завжди вимагайте показати посвідчення, у наших співробітників воно буде обов’язково», – наголосив начальник відділу інспектування АТ «Закарпатгаз» Олександр Кіндяк.
У посвідченні, що належить працівнику газового господарства, вклеєна фотокартка, зазначені прізвище, ім’я та по-батькові особи, її посада, номер та дата видачі. Також цей документ завжди завірений мокрою печаткою підприємства та підписом голови правління.
Споживач, до якого прийшов представник АТ «Закарпатгаз», має повне право сфотографувати посвідчення на мобільний телефон.
Керівництво «Закарпатгазу» просить закарпатців бути обачними та не піддаватися на провокації нечистих на руку людей. Якщо хтось володіє інформацією про подібні випадки, просимо телефонувати за номером: 067-817-85-22 або писати на press@zkgas.com.ua
Пресслужба «Закарптагазу».
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект
Розробляється «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по  вул. Покровська, 14 в с.Крива, Тячівського району,  Закарпатської області.»
Громадські слухання відбудуться   21.09.2020  року 0 10.00  в приміщенні Кривської сільської ради. 

Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.