Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Зі святом, господарі лісів!

Зі святом, господарі лісів!

14:29, 20.09.20
342
Суспільство / Довкілля
Ліс – одне з головних природних багатств, оборона екологічної безпеки та важлива складова економічної стабільності країни.
Для більшості громадян ці слова – прописна істина, без глибокого смислового навантаження. Інша справа – працівники лісу, які кожен день вкладають свої сили і вміння в те, щоб зберігати і примножувати цей зелений національний скарб. У третю неділю вересня (в цьому році 20-го числа) – День працівників лісу.

Нині у трьох лісгоспах це професійне свято відзначатимуть чимало працівників. І всі вони – люди, щиро віддані своїй справі.
Інакше і бути не може, адже крім звичних турбот нелегкої праці, вони пройшли випробування й іншими, визначальними правилами життя: фінансовими труднощами, боротьбою з браконьєрами, випробування природною стихією. Про те, що рукотворні ліси без матеріальної підтримки держави не виживуть, говорилося вже багато. Але поки що ліс плекають  без державного фінансування. Лісівники будують рекреаційні пункти, мисливські будиночки, дбають про своїх працівників та охорону праці на виробництві, заготовляють деревину, відновлюють ліс, підгодовують диких тварин, розбудовують лісові артерії й розвивають побічне користування та зелений туризм.
Так що кожен, хто працює на благо лісового господарства Тячівщини та Закарпаття, заслуговує і теплих слів, і підтримки, і поваги. Й у свято їм обов’язково будуть вручати грамоти та подяки. А потім – знову за роботу! Адже незважаючи ні на що, потрібно продовжувати захищати наше зелене багатство.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.