Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Торгуєте без масок – відповідайте!

Торгуєте без масок – відповідайте!

19:49, 19.09.20
300
Суспільство / Правопорядок / Здоров'я
У вересні Тячівський районний суд розглянув кілька справ, які стосувалися торгівлі без засобів індивідуального захисту – маски, рукавичок та антисептику.Так слухали справу про адміністративне правопорушення стосовно громадянки, яка здійснювала торгівлю без засобів індивідуального захисту в магазині, чим порушила вимоги п.1 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20.05.2020 року за №392.
Продавчиня в судовому засіданні визнала свою вину та пояснила, що вона в той час перебувала в магазині сама, покупців не було і коли зайшли працівники поліції, то вона не встигла одягнути маску.
Взявши до уваги обставини справи, враховуючи, що жінка має на утриманні двох неповнолітніх дітей, а також малозначимість вчиненого адміністративного правопорушення, суд обмежився усним зауваженням, а провадження в справі про її притягнення до відповідальності закрили.
Днями було розглянуто ще одну справу про притягнення до адмінвідповідальності стажера-продавця зерноскладу «РомВіт» у Тячеві. В цьому випадку продавець своєї вини не визнав. Розглянувши матеріали справи, суд постановив повернути документи до Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області для належного оформлення.
Зі ЗМІ.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.


Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території з метою визначення функціонального призначення земельної ділянки, в межах топо-геодезичної зйомки,  частини вул. Садова в с. Дулово, Тячівського району,  Закарпатської області
Громадські слухання відбудуться   12.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Дулівської сільської ради.