Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » З вдячністю за їх талант і мудрість

З вдячністю за їх талант і мудрість

13:54, 08.11.20
124
Суспільство / Про людей хороших
Хоч і минув певний час з дати проведення цього заходу, не можу не згадати його. Адже уцентрі уваги  вчителі. Здавна вважалось, що вчитель – найважливіша професія, а педагогіка – найголовніша з наук. Адже саме ці люди готують дітей до нового життя, до вступу в дорослий світ. День учителя – улюблене свято як самих наставників, так і їхніх учнів. І нещодавно, в день професійного свята, дарований щедрою осінню, в знак подяки зібралися в Бедевлянському будинку культури вчителі, які присвятили своє життя  дітям, школі, а нині – на заслуженому відпочинку. Було запрошено 30 ветеранів праці освітянської ниви. Правда, не всі змогли прийти, але їх вітали згодом, вдома – квітами і невеличкими подарунками.Ведучі Вікторія Мункачі, Марина Рішко, сільський голова І.М.Рішко відкрили урочистість, а концерт розпочали вихованці Бедевлянського ДНЗ піснями «Садочок», «Казка», «Вчителі, вчителі – любі мої батьки». А згодом звучали слова вдячності вчителям за їхню нелегку, але благородну працю у пісенному привітанні ансамблю та солістів Тересвянської ДШМ, учасників художньої самодіяльності БК та викладача ДШМ Єви Тиводар.
Насамкінець зведений хор юних талантів виконав пісню «Малесенькі долоньки». Єві Тиводар сільський голова вручив грамоту та подяку за активну участь у громадському житті села і організацію культурних заходів. Іван Михайлович поздоровив зі святом шанованих гостей і зазначив, що вчителі – світлі й талановиті люди, чия мудрість – запорука успішного виховання дітей.
Від імені запрошених виступила педагог-пенсіонер М.Ф.Бедей, яка і зараз всіх пам’ятає поіменно. Поділилися спогадами й  Л.С.Гуцул, М.В.Ісичко, О.Р.Гуцул, Н.І.Мокан та інші.
За чашкою чаю педагоги радо спілкувались між собою, адже в такому крузі не збиралися вже давно,  із задоволенням співали улюблених пісень.
Напевно, кожному варто задуматись над тим, як змінив їхнє життя гарний вчитель…

Поліна Пастернак, зав. бібліотеки с. Бедевля.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.   
Розробляється Детальний план території
Розробляється Детальний план території  з метою визначення функціонального призначення земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул.Зарічна с. Глибокий Потік, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться   16.10.2020  року 0 10.00  в приміщенні Глибокопотіцької сільської ради.