Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Мінагрополітики просить Мінприроди та рятувальників вжити заходів щодо Солотвинського солерудника

Мінагрополітики просить Мінприроди та рятувальників вжити заходів щодо Солотвинського солерудника

09:57, 11.04.16
342
Суспільство
Мінагрополітики звернулося до Міністерства екології та природних ресурсів України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) для вжиття невідкладних заходів щодо ліквідації небезпечних техногенно-геологічних процесів навколо ДП «Солотвинський солерудник» .
Офіційне звернення зумовлене тим, що вказана надзвичайна ситуація вийшла за межі компетенції Мінагрополітики.
Нагадаємо, що з лютого 2007 року ДП «Солотвинський солерудник», який знаходиться у підпорядкуванні Мінагрополітики, не здійснює виробничу діяльність з видобутку кам’яної солі. На його території спостерігається погіршення стану навколишнього природнього середовища. За своїми ознаками ситуація класифікована як надзвичайна ситуація державного рівня та знаходиться на обліку як неліквідована.
Мінагрополітики зі свого боку було прийняте рішення щодо ліквідації ДП «Солотвинський солерудник» як гірничодобувного об’єкту, в результаті чого було створене ДП «Виробнича дирекція з ліквідації Солотвинського солерудника».
Оскільки реалізація заходів з подолання надзвичайної ситуації державного рівня не належить до компетенції Мінагрополітики, відомство звернулося до Мінприроди та ДСНС з метою віднесення згаданого державного підприємства до сфери їх управління.
Для довідки: загальний об’єм провалів та карстових утворень станом на 1 грудня 2011 р. складав 2,6 млн. м3, а станом на 1 лютого 2016 р. – вже понад 5,4 млн. м3.

Прес-служба Мінагрополітики.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.