Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » В епіцентрі червонохрестівської роботи – людська небайдужість

В епіцентрі червонохрестівської роботи – людська небайдужість

09:38, 02.01.21
222
Суспільство / Благодійництво
Як відомо, Товариство Червоного Хреста є нейтральною, неупередженою та незалежною організацією, яка здійснює важливу гуманітарну діяльність, спрямовану на захист людського життя і здоров’я, запобігання людським стражданням, на підтримку інвалідів, самотніх хворих похилого віку, дітей-сиріт тощо.  Будучи наймасовішою громадською благодійною організацією, ТЧХУ спирається на підтримку активістів та волонтерів, їхні благодійні внески та безпосередню участь в реалізації гуманітарних проектів.– На жаль, через спад громадської активності та недостатню увагу з боку владних структур в діяльності Тячівської РО ТЧХУ  останніми роками склалася доволі напружена ситуація. Йдеться про кадрове забезпечення (в кількості 1 чол., тобто голови Товариства)  та брак фінансових ресурсів. Адже коштів, які виділялися згідно Програми районної ради на підтримку діяльності червонохрестівської організації, вистачає тільки на проплату за використаний газ, а вже за його транспортування, електроенергію, послуги «Екосіті» – платити нічим, – розповідає очільниця райтовариства Олена Кагарлицька. – Тож цілком конкретно наприкінці року вимальовувалась перспектива «розбитого корита», котра  б неминуче стала реальністю, якби не дієва підтримка впливових і небайдужих людей. Йдеться, зокрема, про депутатів районної ради з фракції «Слуга народу», які зробили щедрий колективний внесок на користь районного ЧХ, пожертвувавши 5300 гривень, та депутатів з фракції «Європейська солідарність» (1500 грн). Хочеться сподіватися, що районною радою буде прийнято «Програму підтримки МСЦ РО ТЧХ, яка дозволить їй безбідно існувати впродовж п’яти наступних років (2021-2025 рр). 
Вдалося здолати й бар’єр в отриманні гуманітарних вантажів з-за рубежа, на які з невідомих причин уже два роки поширюється міністерське «вето». Після письмових звернень до Мінсоцполітики голови РДА Тімура Аверіна, телефонних дзвінків районного депутата Івана Корнути та звернень голови Тячівської ОТГ Івана Ковача, нарешті, було дано «добро» на благодійну допомогу школам та ДНЗ громади з боку верхньоавстрійської гуманітарної організації «Нікоде», яку очолює Марта Рейтер. Прибуття вантажу очікується навесні 2021-го.
До слова,  навчальні заклади громади, за словами Олени Іванівни, системно надають Товариству підтримку благодійними внесками, попри те, що навзамін не отримували від верхньоавстрійських доброчинців жодних презентів. У той час, як чимало інших навчальних закладів саме цією обставиною мотивують власну, пасивну позицію.
Користуючись нагодою, Олена Іванівна знову торкнулася проблеми нереалізованих можливостей медико-соціального центру райорганізації. Тобто укомплектованого на всі «сто» маніпуляційного кабінету, для «запуску» якого не вистачає лише відповідного на це дозволу. В іншому разі тут могли б отримувати курси фізіотерапевтичних процедур чимало підопічних Товариства. Причому, під наглядом досвідченого фахівця, адже О.І.Кагарлицька – за фахом маніпуляційна медична сестра, яка віддала цій справі 16 років трудової діяльності...
Ганна Макаренко.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу. 


Розробляється проект детального планування
Розробляється проект детального планування території земельної ділянки площею 0,0664 га за адресою: с.Нижній Дубівець, вул.Шевченка, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на ім’я Прокопанич Тетяна Миколаївна.
Громадські слухання відбудуться у Дубівській селищній раді.