Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » Відсвяткували ювілей ГО «Злагода»

Відсвяткували ювілей ГО «Злагода»

09:24, 01.03.21
143
Суспільство / Події
18 лютого ГО «Жіноча організація «Злагода» провела святкове засідання, присвячене 5-ій річниці від дня створення. На свято були запрошені представники районної (голова ГР при Тячівській РДА А.Ф.Терпяк та інші) та місцевої влади Тересвянської ТГ: голова І.І.Грабарь, заступник голови О.Ю.Продан, староста с.Грушово В.М.Опріш, секретар Н.І.Зизень, начальник відділу Н.В.Горват. На думку голови організації М.В.Цимбалістої, вони знайшли в особах обласної, районної та місцевої влади (В.Ю.Дем’янчука – колишнього голови Тячівської РДА, І.І.Фабриція – колишнього голови районної ради, А.Ф.Терпяка – голови громадської ради при Тячівській РДА, а також їх заступників М.М.Полажинця, Б.Ю.Макусія, І.І.Грабаря, колишніх Тересвянського селищного голови В.І.Олексія, сільських голів Грушова – В.М.Опріша та Кривої – В.В.Кучерявого – справжніх професіоналів, людей честі і гідності, які так само бажали змінити наш край на краще, всіляко сприяли цим змінам. Саме цим можна пояснити хороші результати спільної діяльності представників влади та ГО «Злагода» протягом ювілейних 5 років.

Також було відмічено різновекторну діяльність організації: соціальну, екологічну, культурно-масову, науково-освітню, патріотичну. Така різносторонність пояснюється тим, що учасниками організації є люди різних професій.
Святкове привітання підготували учасниці організації Буштинського осередку, зокрема, О.І.Орсаг показала презентацію про активісток організації, а «Буштинські  газдиньки» виконали чудові привітальні закарпатські пісні для всіх жінок «Злагоди». Пісенне вітання звучало від жінок Бедевлянського осередку, всі насолоджувалися прекрасним співом талановитої викладачки школи мистецтв Є.М.Тиводар та її учениць.
Звичайно, з великою цікавістю присутні слухали прекрасні, змістовні вірші про жінок, які написали поетеси Тячівщини, зокрема, К.Й.Павлик, А.В.Новаленко, Н.В.Орос, Г.І.Розман, І.І.Рошко.
Теплі, щирі привітання висловили присутні представники влади й гості свята  та нагородили більш активних грамотами і подяками. Ми вдячні В.С.Чопей – директору Інституту підприємництва університету «Україна», що вшанувала нас своєю присутністю і дала високу оцінку діяльності жінок ГО «Злагода», та голові Тересвянської ТГ І.І.Грабарю, за сприяння якого відбулося святкування. 
М.Цимбаліста, голова ГО «Злагода».

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відтепер передплатити "Дружбу" можна і онлайн
Шановні читачі! 
Раді повідомити, що з'явилася можливість передплатити "Дружбу" онлайн - на сайті "Укрпошти". Більше не треба стояти в черзі у поштовому відділенні! Оформляйте передплату в будь-який зручний для вас час за посиланням: https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/product&code=500000006&product_id=94540
Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Передплату на "Дружбу" продовжено до кінця 2020 року
Дорогі друзі! Рік, що завершується, був для усіх нас нелегким. Проте, і в цих нових умовах ми, журналісти газети "Дружба", завжди намагаємося тримати руку на пульсі подій та відшуковуємо актуальну, злободенну та цікаву інформацію. Пишемо про Вас і для Вас.  Тож сподіваємося, що прихильники  районки передплатять газету і на 2021 рік.
 До речі, зробити це можна онлайн - на сайті "Укрпошти". Передплатний індекс "Дружби" - 61823.
Не рубай ялинку!
ДП «Брустурянське ЛМГ» повідомляє, що  підприємство не має ліміту на заготівлю новорічних ялинок. Стаття 65 КУпАП, стаття 91 ЛКУ: штраф за зрубану ялинку діаметром до 10 см – 517,86 грн. Шановні громадяни, працівники лісової охорони будуть проводити рейди, накладатимуть штрафи і секвеструватимуть зрубані ялинки. 
В.Михалчич, провідний інженер з охорони лісу.