Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Вручили відремонтований автомобіль та матеріальну допомогу

Вручили відремонтований автомобіль та матеріальну допомогу

08:48, 27.03.17
564
Захист Вітчизни / Благодійництво
Вручили відремонтований автомобіль  та матеріальну допомогуУ середу голова райдержадміністрації Василь Дем’янчук  зустрівся з бійцями 128-ї бригади, які перед від’їздом  в зону АТО завітали на Тячівщину. Зустріч не стала випадковою. Військові часто навідуються до керівництва району, яке постійно організовує їм волонтерську допомогу.

Зустріч відбулася за участі першого заступника голови РДА Михайла Полажинця, начальника відділу охорони здоров’я РДА Івана Фабриція,  радника голови і волонтера Віталія Богдана, командира ремонтно-відновлювального батальйону Віталія Погасія, командира ремонтно-автомобільної роти Віталія Шимона, замкомбата з  озброєння Олександра Лизанця.
Підполковник Віталій Погасій інформував про матеріально-технічне забезпечення. В основному не вистачає матеріальних та підручних засобів для облаштування в польових умовах. Тож допомога, яку отримують з Тячівщини, є дуже  важливою, за що всім вмсловив щиру вдячність.
Цього разу для військових відремонтували автомобіль «Форд», який раніше був придбаний і подарований бійцям. На бойових позиціях машина зазнала сильних пошкоджень і потребувала дороговартісного ремонту більш, як на 40 тисяч гривень. Його і здійснили благодійники.
Голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук вручив ключі від відремонтованого автомобіля, наголосивши, що район й надалі надаватиме військовим допомогу. Відтак висловив щиру вдячність всім, хто приєднався до ремонту автомобіля і придбання інших матеріальних та технічних засобів.
Також придбано устаткування для укомплектування пересувного вагончика: акумулятор, електроди, пиломатеріали тощо.   
Депутат районної ради, головний лікар Чумалівської АЗПСМ Іван Корнута подарував комп’ютер для роботи в штабі.
Командування ремонтно-відновлювального батальйону 128-ї бригади оголосило подяки всім, хто долучився до акції. А саме: голові Тячівської райдержадміністрації Василю Дем’янчуку,  приватному підприємцю Михайлу Дьордяю з села Угля, волонтеру Віталію Богдану, медичним працівникам (начальник відділу охорони здоров’я РДА Іван Фабрицій), освітянам району (начальник управління освіти РДА Марія Думнич), приватному підприємцю Івану Немешу з Колодного, голові органів ветеранської організації Тячівського РВ ГУМП Михайлу Немешу.
Прес-служба Тячівської райдержадміністраціїВручили відремонтований автомобіль  та матеріальну допомогуВручили відремонтований автомобіль  та матеріальну допомогуВручили відремонтований автомобіль  та матеріальну допомогуВручили відремонтований автомобіль  та матеріальну допомогуВручили відремонтований автомобіль  та матеріальну допомогу
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план території для будівництва
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Ф.Манайла в с. Терново, Тячівського району, Закарпатської області. Громадські слухання відбудуться 21 серпня 2020 року 0 10.00 в приміщенні Тернівської сільської ради.
Онлайн-передплата – послуга від АТ «Укрпошта»
АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 р., яка розпочата з 7 квітня поточного року.
Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту  www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться. 

Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.