Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Тячівський РВК інформує

Тячівський РВК інформує

10:30, 03.09.18
189
Захист Вітчизни / Важливо
Тячівський районний військовий комісаріат Закарпатської області запрошує громадян України на військову службу за контрактом для комплектування 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади (м. Мукачево). 

Бригада потребує військовозобов’язаних, які мають бойові спеціальності, фахівців з ремонту та відновлення техніки, а також слюсарів, водіїв, столярів, ковалів, будівельників та інших  на службу за контрактом.
Місце проходження служби – м. Мукачево, м. Ужгород, м. Виноградово та м. Берегово.
Грошове забезпечення військовослужбовців.
З метою залучення на військову службу в Міністерстві оборони опрацьовано питання щодо збільшення з 1 жовтня 2018 року мінімального грошового забезпечення:
• рядовому складу – до 9 тис. грн.
• офіцерському складу – до 15,3 тис. грн.
Крім того, підготовлено й інше рішення – Планом управління і розвитку Збройних Сил України передбачено у 2019 році підняти базовий рівень грошового забезпечення до рівня:
• військовослужбовець за контрактом першого року служби у військовому званні «солдат», на посаді з другим тарифним розрядом – 15 000 гривень;
• підвищення рівня грошового забезпечення всіх інших військовослужбовців буде здійснене пропорційно, у залежності від військового звання, займаної посади, вислуги років тощо. 
Пільги та переваги військової служби за контрактом:
• грошове забезпечення від 8000 грн.;
• одноразова грошова допомога 12469 гривень для військовослужбовців, котрі переходять на контрактну службу (після підписання першого контракту);
• можливість проходження служби в зоні ООС або в ППД частини (грошова винагорода до 10000 в зоні ООС);
• безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах;
• санаторно-курортне лікування та відпочинок військовослужбовців і членів їх сімей;
• час перебування громадян України на військовій службі зараховується до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби;
• підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця, який переїжджає на нове місце військової служби;
• надання щорічних основних відпусток із збереженням грошового забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення, а також оплачуваних відпусток;
• забезпечення жилими приміщеннями або за їх бажанням грошовою компенсацією за піднайм;
• право на навчання (у тому числі на отримання після дипломної освіти) у військових навчальних закладах;
• виплата одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, які звільняються зі служби;
• право на пенсійне забезпечення на пільгових умовах.
За більш детальною інформацією слід звертатись до Тячівського районного військового комісаріату за адресою :
м. Тячів, вул. Незалежності, 49.

І.ТИЩУК, підполковник, військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.