Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Військова служба – це почесний обов’язок громадянина

Військова служба – це почесний обов’язок громадянина

08:39, 05.11.18
262
Захист Вітчизни / Важливо
Тячівський районний військовий комісаріат  проводить заходи з призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2018 року, який розпочався з 1 жовтня поточного року. Призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким  до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного граничного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

У ході підготовки до проведення призову посадовими особами військового комісаріату в вересні 2018 року проводився медичний огляд, всебічне обстеження призовників, які підлягають призову на строкову військову службу восени 2018 року. З 10 жовтня всі особи зобов’язані з’явитися до військового комісаріату.
Призовники Тячівського районного райвіськкомату Закарпатської області поповнять ряди Збройних Сил України, Національної Гвардії України, Державної прикордонної служби України  та  Державної спеціальної служби транспорту. 
Крім того, інформую, що відповідно до п.8 статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і в строк, визначені в повістці. 
У разі, якщо за будь-яких обставин повіcтка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з початку відповідного чергового призову.
Тобто, призовники, які станом на 10 жовтня не зявилися у районний військовий комісаріат, вважаються такими, що ухиляються від виконання військового обов’язку, та їх оголошено у розшук, відносно них будуть застосовані заходи затримання та доставки до військового комісаріату, притягнення до відповідальності, встановленої законом.
Разом з тим акцентую увагу і підкреслюю, що відповідні органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані на вимогу військових комісаріатів сповіщати призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до військових комісаріатів, забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом, у семиденний строк повідомляти районний військовий комісаріат про прийняття на роботу (навчання) та звільнення з роботи (навчання) призовників і військовозобов’язаних.
Найгірше з питань проведення  призову спрацювали сільські ради смт. Усть-Чорна, смт. Дубове, смт. Солотвино, с. Р.Мокра, с.Угля, с. Чумалево, с. Ш.Луг, с. Новоселиця. 
Хотів би звернутися до батьків призовників, які ухиляються від прибуття у військкомат: проходження строкової військової служби – це почесний обов’язок громадянина України. Зважаючи на високий патріотичний рівень мешканців Тячівщини, я думаю, що «ухилістів» у нас не буде.
Крім того, акцентую увагу, що військовослужбовці строкової служби до участі  в проведенні ООС (АТО)  не залучаються, вони проходять  службу в пунктах постійної дислокації військових частин.
підполковник І.Тищук, військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.