Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » 128-ма бригада запрошує на контрактну службу

128-ма бригада запрошує на контрактну службу

10:45, 12.11.18
1 712
Захист Вітчизни / Важливо
Командування 128-ої окремої гірсько-штурмової  Закарпатської бригади (м. Мукачево) оголошує набір громадян на військову службу за контрактом. Приймаються громадяни віком 18-60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

Військова служба за контрактом – це: гарантія стабільного грошового забезпечення (з 1 січня 2016 року – від 7 000 грн. – на посадах солдатів, від 8000 – на посадах сержантів та старшин, від 9500 – на офіцерських посадах); додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, одноразова грошова допомога при підписанні контракта, тощо); можливість зробити кар’єру; можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном; якісне безкоштовне медичне обслуговування; можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту); щорічна відпустка від 30 днів, крім щомісячного грошового забезпечення, при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення; право на отримання безкоштовного житла (прийнято рішення про виплату грошової компенсації за піднайом житла, в т.ч. солдатам та сержантам); право на пенсію після 25 років вислуги; інші соціальні гарантії, встановлені законами; служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.
Перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я; мають цивільну освіту за спорідненими військовими спеціальностями; мають високий рівень фізичної підготовленості.
Термін, на який підписується контракт, – від шести місяців до 3 років. Крім того, за бажанням військовозобов’язаного, можливе направлення для підписання контракту з будь-якою військовою частиною Збройних Сил України, в т.ч не бойовими (бази, арсенали, шпиталі, підрозділи фельд’єгерської служби тощо).
За додатковою інформацією звертатися до Тячівського районного військового комісаріату за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 49, тел. (050) 66-44-792.
І.ТИЩУК, військовий комісар Тячівського РВК, підполковник.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.