Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » 128-ма бригада запрошує на контрактну службу

128-ма бригада запрошує на контрактну службу

10:45, 12.11.18
1 477
Захист Вітчизни / Важливо
Командування 128-ої окремої гірсько-штурмової  Закарпатської бригади (м. Мукачево) оголошує набір громадян на військову службу за контрактом. Приймаються громадяни віком 18-60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

Військова служба за контрактом – це: гарантія стабільного грошового забезпечення (з 1 січня 2016 року – від 7 000 грн. – на посадах солдатів, від 8000 – на посадах сержантів та старшин, від 9500 – на офіцерських посадах); додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, одноразова грошова допомога при підписанні контракта, тощо); можливість зробити кар’єру; можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном; якісне безкоштовне медичне обслуговування; можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту); щорічна відпустка від 30 днів, крім щомісячного грошового забезпечення, при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення; право на отримання безкоштовного житла (прийнято рішення про виплату грошової компенсації за піднайом житла, в т.ч. солдатам та сержантам); право на пенсію після 25 років вислуги; інші соціальні гарантії, встановлені законами; служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.
Перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я; мають цивільну освіту за спорідненими військовими спеціальностями; мають високий рівень фізичної підготовленості.
Термін, на який підписується контракт, – від шести місяців до 3 років. Крім того, за бажанням військовозобов’язаного, можливе направлення для підписання контракту з будь-якою військовою частиною Збройних Сил України, в т.ч не бойовими (бази, арсенали, шпиталі, підрозділи фельд’єгерської служби тощо).
За додатковою інформацією звертатися до Тячівського районного військового комісаріату за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 49, тел. (050) 66-44-792.
І.ТИЩУК, військовий комісар Тячівського РВК, підполковник.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.