Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » 128-ма бригада запрошує на контрактну службу

128-ма бригада запрошує на контрактну службу

10:45, 12.11.18
1 164
Захист Вітчизни / Важливо
Командування 128-ої окремої гірсько-штурмової  Закарпатської бригади (м. Мукачево) оголошує набір громадян на військову службу за контрактом. Приймаються громадяни віком 18-60 років, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

Військова служба за контрактом – це: гарантія стабільного грошового забезпечення (з 1 січня 2016 року – від 7 000 грн. – на посадах солдатів, від 8000 – на посадах сержантів та старшин, від 9500 – на офіцерських посадах); додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, одноразова грошова допомога при підписанні контракта, тощо); можливість зробити кар’єру; можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном; якісне безкоштовне медичне обслуговування; можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту); щорічна відпустка від 30 днів, крім щомісячного грошового забезпечення, при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення; право на отримання безкоштовного житла (прийнято рішення про виплату грошової компенсації за піднайом житла, в т.ч. солдатам та сержантам); право на пенсію після 25 років вислуги; інші соціальні гарантії, встановлені законами; служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.
Перевага надається громадянам, які не мають обмежень за станом здоров’я; мають цивільну освіту за спорідненими військовими спеціальностями; мають високий рівень фізичної підготовленості.
Термін, на який підписується контракт, – від шести місяців до 3 років. Крім того, за бажанням військовозобов’язаного, можливе направлення для підписання контракту з будь-якою військовою частиною Збройних Сил України, в т.ч не бойовими (бази, арсенали, шпиталі, підрозділи фельд’єгерської служби тощо).
За додатковою інформацією звертатися до Тячівського районного військового комісаріату за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 49, тел. (050) 66-44-792.
І.ТИЩУК, військовий комісар Тячівського РВК, підполковник.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.


Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.