Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Про приписку громадян до призовної дільниці

Про приписку громадян до призовної дільниці

09:40, 17.12.18
429
Захист Вітчизни / Офіційно / Важливо
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 13 серпня 2018 року № 529 «Про підготовку і проведення приписки громадян України 2002 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2019 року» розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 16 серпня 2018  року № 420 «Про проведення приписки громадян України 2002 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2019 року».

Наказую:
1. У січні-березні 2019 року провести приписку громадян 2002 року народження до призовної дільниці Тячівського району Закарпатської області.
2. Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Тячівського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.
3. Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовних дільниць, зобов’язані прибути на приписку за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49, в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою до 1 лютого 2018 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовних дільниць, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку у районний військовий комісаріат.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Ю.Клюшник, майор, військовий комісар Тячівського районного військового комісаріату.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.