Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » До уваги призовників тячівського району

До уваги призовників тячівського району

10:03, 25.02.19
393
Захист Вітчизни / Важливо
Незабаром в Україні розпочнеться весняна призовна компанія до лав Збройних Сил України на строкову військову службу. Для розвінчування всіх міфів і чуток запроваджуємо серію публікацій з актуальною інформацією для призовників.


Обов’язок призовників
Згідно п.8. ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову:
призовники, яким надійшла повістка районного Тячівського  військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;
У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом президента України;
призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до Тячівського районного комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік;
керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.
Адміністративна відповідальність
Стаття 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення військовозобов’язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу» Порушення призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, – тягнуть за собою накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті або частиною першою статті 211 Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Кримінальна відповідальність
Стаття 335 Кримінального Кодексу України «Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу»
Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу – карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Тячівський РВК. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.