Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » До уваги призовників тячівського району

До уваги призовників тячівського району

10:03, 25.02.19
123
Захист Вітчизни / Важливо
Незабаром в Україні розпочнеться весняна призовна компанія до лав Збройних Сил України на строкову військову службу. Для розвінчування всіх міфів і чуток запроваджуємо серію публікацій з актуальною інформацією для призовників.


Обов’язок призовників
Згідно п.8. ст. 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову:
призовники, яким надійшла повістка районного Тячівського  військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;
У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом президента України;
призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до Тячівського районного комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік;
керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.
Адміністративна відповідальність
Стаття 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення військовозобов’язаними чи призовниками законодавства про військовий обов’язок і військову службу» Порушення призовниками правил військового обліку, неявка їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин або несвоєчасне подання в обліковий орган, де вони перебувають на військовому обліку, відомостей про зміну місця проживання, освіти, місця роботи, посади, – тягнуть за собою накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті або частиною першою статті 211 Кодексу, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Кримінальна відповідальність
Стаття 335 Кримінального Кодексу України «Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу»
Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу – карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Тячівський РВК. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.