Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » 1 жовтня стартує осіння призовна кампанія 2019 року

1 жовтня стартує осіння призовна кампанія 2019 року

10:22, 30.09.19
257
Захист Вітчизни / Важливо
26 вересня у малому залі засідань РДА відбувся брифінг районного військового комісара Юрія Клюшника з питання осінньої призовної кампанії 2019 року. Участь у заході взяв заступник голови РДА Віктор Погар, завідувач відділу взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Василь Калинич, представники структурних підрозділів РДА, правоохоронних органів та місцеві ЗМІ. Розпочав брифінг Віктор Погар, ознайомивши присутніх з темою заходу та надав слово підполковнику, районному військовому комісару Юрію Клюшнику. 
Найперше, Юрій Петрович наголосив, що осінній призов стартує вже 1 жовтня і завершиться 31 грудня. Він зазначив: обов’язковому призову на строкову військову службу підлягають юнаки 20-27 років. Разом з тим, юнаки, які мають 18 років, або ще не досягли 20-річного віку, також можуть бути призвані на  військову службу, однак тільки за власним бажанням та після написання відповідної заяви. 
Також військовий комісар повідомив, що призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не будуть залучатися. За працюючими зберігатиметься місце роботи, а ті юнаки, які мають проблеми зі здоров’ям, що підтверджено висновками медичної комісії, до війська не призиватимуться. 
Збройні Сили України формуються двома шляхами – службою за контрактом та призовом громадян на строкову військову службу. Відправлятимуть призовників на військову службу до Збройних сил України, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Державної служби спецтранспорту.
Юрій Клюшник наголосив, що організацію та проведення призову покладено на органи місцевого самоврядування, які здійснюють цю роботу спільно з військовими комісаріатами. Також, згідно із законодавством, житлово-експлуатаційні організації, інші організації або підприємства, незалежно від форми власності, повинні своєчасно подавати необхідні відомості про призовників і військовозобов’язаних відповідним військовим комісаріатам, виконавчим комітетам, на яких покладено ведення обліку призовників і військовозобов’язаних, стежити за виконанням призовниками і військовозобов’язаними правил військового обліку, а також сповіщати їх про виклик до військового комісаріату.
Він також підкреслив, що юнаки призовного віку мають вчасно, за викликом, прибувати до військових комісаріатів, а у разі неотримання повісток — прибути самостійно для уточнення облікових даних та проходження медичних оглядів протягом 10 днів з початку призову. Під час осіннього призову – з 1 по 10 жовтня. Після цього терміну військкомат має надати дані про призовників, які не з’явилися, до управління Нацполіції, що займатиметься їх розшуком. За неявку до військкомату без поважної причини, ухилення від строкової військової служби передбачена відповідальність. Тож висловив прохання до призовників – прибути вчасно до військкомату.
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.