Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Набір на військову службу за контрактом триває

Набір на військову службу за контрактом триває

09:09, 27.01.20
197
Захист Вітчизни / Важливо
Продовжуємо виконувати державне завдання по відбору на військову службу за контрактом.

Чоловікам та жінкам пропонується широкий вибір небойових посад офіцерського, сержантського та рядового складу, зокрема, пов’язаних із цивільними спеціальностями. Вони також можуть за бажанням обрати військову частину, в тому числі, серед не бойових, таких як навчальні центри, склади, арсенали чи військові комісаріати. Відсутність досвіду військової служби не стане на заваді, адже є можливість за кілька місяців в навчальному центрі здобути військово-облікову спеціальність.
Наразі пріоритетними для комплектування військовими частинами є 80-та окрема десантно-штурмова бригада, підрозділи якої розташовані у Львівській та Чернівецькій областях, підрозділи ВСП у м.Ужгород та м.Мукачево, 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада (Закарпатська область), є вакансії у 24-ій окремій механізованій бригаді імені Короля Данила, що на Львівщині,та 10-ій окремій механізованій бригаді у Волинській області, підрозділах морської піхоти ВМС .
Також комплектуються Навчальні Центри Сухопутних військ ЗСУ на посади інструкторів - викладачів, в с. Старичі, смт Десна, м. Яворів, смт Гуйва.
Грошове забезпечення солдата першого місяця служби в цих бригадах складає від 12000 грн та від 10200 грн.
В районі операції Об’єднаних сил військові отримують додатково 6500 грн та 17000 грн, перебуваючи на другій та першій лініях відповідно.
У зв’язку зі специфікою виконання завдань десантники та гірські штурмовики отримують більше, але й при відборі на службу кандидати повинні відповідати вищим вимогам. Загалом розмір грошового забезпечення військовослужбовця залежить від вислуги, звання та займаної посади. До прикладу, командир роти отримує в середньому від 16000 грн в пункті постійної дислокації та від 33000 грн на передовій в зоні ООС. В десантно-штурмовому підрозділі відповідно від 18500 грн та від 35500 грн.
Військові та їх родини користуються низкою пільг та отримують додаткові виплати з урахуванням сімейних обставин та участі в бойових діях. Їм виплачується одноразова грошова допомога при укладанні контракту, одноразова грошова допомога для мешканців м.Ужгород від міської ради 10000 гривень, щорічні виплати на оздоровлення, а також вирішення соціально-побутових питань. Для них передбачене безкоштовне речове та продовольче забезпечення, медичні послуги та санітарно-курортне лікування. Проживання в комфортних гуртожитках також є безкоштовним, а за бажанням військовослужбовець орендує житло, отримуючи за це грошову компенсацію.
Окрім цього, контрактник має значну кількість різних переваг та можливостей: від пільг на комунальні послуги і до участі в міжнародних миротворчих місіях.
Вичерпну інформацію щодо проходження служби за контрактом зможете отримати звернувшись до Тячівського районного військового комісарату за адресою: м.Тячів , вул. Незалежності , 49.
Ю.КЛЮШНИК, військовий комісар Тячівського РВК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.