Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
Останні новини
» » » » » Про призов громадян на строкову військову службу

Про призов громадян на строкову військову службу

08:27, 09.03.20
145
Захист Вітчизни / Важливо
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 16 січня  2020 року № 13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 05 лютого 2020 року № 65 «Про проведення призовів  громадян України на строкову військову службу у 2020 році», розпорядження голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області від 26 лютого 2020 року № 96 «Про проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році»;

НАКАЗУЮ:
1.У квітні-червні  2020 року  провести призов на строкову військову службу придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
2. Явці на призовну дільницю Тячівського районного військового комісаріату для проходження медичного огляду з 02 березня 2020 року підлягають усі громадяни України чоловічої статті 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни , які народилися  у 1993-2002 роках та у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на військову строкову службу з різних обставин.
3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 49, в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках. 
4. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат не пізніше 10 квітня 2020 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
5. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Тячівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій  та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного при-буття їх на призовну дільницю.
7. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Ю.Клюшник, військовий  комісар Тячівського районного військового комісаріату, підполковник.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.