Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

ЗВЕРНЕННЯ

10:19, 20.03.17
243
Благодійництво / Здоров'я
ЗВЕРНЕННЯЗ 20 березня по 20 квітня 2017 року проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Забезпечуючи найголовніше» з метою формування позитивної думки щодо діяльності Товариства Червоного Хреста України, привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, переміщених осіб з території проведення АТО та з анексованого Криму, сім’ям, які втратили годувальника в АТО, формування громадської думки на користь милосердя.

Основна мета Всеукраїнського місячника Червоного Хреста – організація коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів першої необхідності тощо для надання допомоги найбільш уразливим верствам населення, підопічним Червоного Хреста.
Збір коштів здійснюється через розповсюдження марок Червоного Хреста (дорослі – 10 грн., діти – 5 грн.), організацію благодійних внесків або переказом на роз/рахунковий рахунок: 26007017000924, код 02940183, МФО 312248 в AT «КОМІНВЕСТБАНК» м. Ужгород.
Зібрані кошти приймуть від Вас по приходному ордеру, а одяг, взуття, продукти харчування, предмети першої необхідності, тощо згідно акту в «банку-одягу» при медико- соціальному центрі ТЧХУ за адресою: м.Тячів, вул. Пушкіна, 62.
Наближається велике свято – День Великодня. До свята Пасхи практично кожний із нас проводить генеральне прибирання у власних приміщеннях. Велике прохання до всіх громадян – не викидайте на смітник речі, які вам не потрібні, не паліть, а по можливості здайте в районну організацію ТЧХ України. Це дасть можливість надати допомогу потребуючим, які щоденно звертаються в медико-соціальний центр.
Тел./факс: 3-35-43; моб.: 0962006562
Душевне спасибі від тих, хто одержить вашу допомогу.
Приєднуйтесь до нас, і творімо милосердя разом!
ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЧХ України.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.