Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Щедрий жест австрійських благодійників

Щедрий жест австрійських благодійників

09:33, 13.05.19
160
Благодійництво
Верхньоавстрійська благодійна організація «Нікоде», яку очолює Марта Рейтер, вже не перший рік втілює на території усть-чорнянського куща Тячівщини гуманітарні проекти, матеріально підтримуючи багатодітні родини, слабозабезпечених людей, навчальні, лікувальні заклади. Не обділяє вона увагою й Усть-Чорнянську міську лікарню. Ось і нещодавно надала в розпорядження медиків новий бінокулярний мікроскоп та кардіограф, навзамін тих, яким уже давно пора було «вийти на пенсію».


Зайве казати, яка це підмога для персоналу й скільки позитивних емоцій викликала ця подія в колективі, адже нове обладнання – це нова якість роботи.
Тому хочеться щиро подякувати зарубіжним  благодійникам за їхнє безкорисливе добротворення й щедрість сердець. Бажаємо нових масштабів, вдалих гуманітарних проектів та подальшого процвітання «Нікоде»!
Віктор Рішко, головний лікар Усть-Чорнянської МЛ, весь персонал.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезон
«Гаряча лінія» – про призначення субсидій на опалювальний сезонДержавна установа Закарпатський обласний контактний центр спільно з Департаментом соціального захисту населення Закарпатської ОДА 20 вересня 2018 року проведуть прийом звернень громадян у телефонному режимі.