Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Талант пастирського служіння

Талант пастирського служіння

16:25, 10.09.18
751
Духовність / Про людей хороших
Талант пастирського служінняСвоїй церкві Господь дарував все необхідне для спасіння людської душі: благодатні таїнства, праву віру, законних пастирів. Вже 20 років таким талановитим наставником є митрофорний протоієрей Андрій Петрович Селебинка у с. Теребля.

Він народився у с. Вільхівці 7 вересня 1958 року, у родині віруючих Петра і Христини. У 1965 році, після закінчення Вільхівської середньої школи 2 роки служив у лавах Радянської Армії на Далекому Сході, будуючи байкало-амурську магістраль (БАМ). За наполегливу і старанну працю був нагороджений медаллю. У 1978 році за покликом серця поступив у Одеську духовну семінарію, яку закінчив у 1981-му. Мукачівський Свято-Миколаївський монастир був першим місцем, де проходив практику майбутнього пастирського служіння. В цьому ж році зустрів свою половинку – матушку Тамару, яка  всі роки підтримує його і вдома, й у церкві. Їх вінчав сам преподобний архімандрит Іов Угольський.
Село Олешники Виноградівського району радо прийняло священника на прихід. Молода сім’я прожила тут 8 років, сповнених сімейними турботами та набуттям досвіду. І сьогодні згадують про ті роки з теплотою у серці.
У 1990 році о. Андрія переводять у Бедевлю у Свято-Михайлівський храм, який на той час потребував відновлення. Всі свої зусилля душпастир використав, щоб відроджений храм радував душі і серця прихожан. Бедевлянці і досі згадують про нього, як про людину небайдужу та віддану своїй справі. За любов до Всевишнього і Божої Матері-церкви нагороджений хрестом з прикрасами мітрою медаллю «10 років Архієрейському собору» у Харкові.
У с. Теребля о. Андрій був призначений 25 червня 1998 року. Впродовж 20 літ він трудиться, прикрашаючи нашу Свято-Вознесенську церкву. Завдяки його організаторським здібностям, у будівлі було проведено газове опалення, подвір’я викладено сучасною бруківкою та огороджено, повністю реставровано й у середині, наведено лад на цвинтарі, освячено безліч хрестів з розп’яттям Христа. Наразі проводиться ремонт крестілки.
Нелегко о. Андрію, та завжди його підтримує велика і дружна сім’я: матушка Тамара, доньки Магдалина з чоловіком, Тамара, син о. Андрій з дружиною та троє онуків – Ангелінка, Веронічка та Максим. Не залишаються осторонь й прихожани храму. 
Ми вдячні Вам, наш наставнику, за вашу турботу, порозуміння, вміння достукатися до голосу нашої совісті та пробачати.
Спаси Вас, Господи!
Вдячні прихожани храму 
с. Теребля.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.