Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Життя, присвячене служінню Богу

Життя, присвячене служінню Богу

15:23, 25.01.19
7 334
Духовність / Про людей хороших
З-поміж духовних православних наставників архімандрит Пахомій (в миру Іван Юрійович Галац), що вже 18 років є настоятелем Свято-Георгіївського чоловічого монастиря в с. Крива, користується повагою не лише в чернечій обителі, а й серед багатьох вірників району та області.Народився в с. Німецька Мокра, у багатодітній селянській родині. Батьки майбутнього душпастиря завжди торували дорогу до храму,. Їхня глибока релігійність передалася й синові, вона визначила його подальший шлях.
Після закінчення середньої школи Іван Галац вступив до Київської духовної семінарії, два роки вчився стаціонарно, а в 1992 році перевівся на заочний сектор і приїхав на рідне Закарпаття. Мрія бути не лише священиком, а монахом жила в серці Івана Галаца з дитинства, коли, ще малим хлопчиком він зустрівся з патером Яном, що служив свого часу в Усть-Чорній. Патер благословив його і сказав: «З тебе буде великий чоловік». І ця зустріч та слова глибоко запали в дитячу душу й ще більше роздмухали вогник любові до Бога та святої Церкви.
Після повернення на Закарпаття, вісімнадцятирічний Іван служив у Свято-Миколаївському монастирі с. Іза-Карпутлаш на Хустщині, який в той час починав відроджуватися.
Юнака, що взявся нести цей духовний послух, вже не могло зупинити ніщо – ні переконування родичів, ні труднощі, з якими зіткнувся в обителі. Молодий послушник сумлінно виконував усі послухи – випікав хліб, просфори, готував для братії трапези, справно співав на кліросі,  і все це – з любов’ю і радістю.
У 1993 році Іван Галац рукополагається в сан диякона, а згодом – і в сан священика. Після цього бере на себе ще один духовний послух – постригається в монахи з іменем Пахомій на честь пр.Пахомія Великого. Так у свої 20 літ Іван Галац став ієромонахом Пахомієм.
У 1998 році його направили на Тячівщину, у новий Свято-Георгіївський монастир с. Крива, як благочинного. А у 2000 році ігумен Пахомій  возведений в сан архімандрита і призначений настоятелем чернечої обителі. Опікуючись нею, зробив дуже багато: в монастирі побудовано три храми – в ім’я Святої рівноапостольної Марії-Магдалини, Святої мучениці Лідії (поки що єдиний на Україні в ім’я цієї святої) та Великомучениці Варвари, повністю перебудовано основний храм в ім’я Святого Георгія, оновлено чернечий корпус, споруджено велику трапезну на 500 осіб, відкрито іконну лавку, просфорню. Побудовано та відкрито скити до монастиря: в ім’я Серафима Саровського (с.Крива), в ім’я Іоанна Руського (с.Красна) на честь ікони Божої Матері  (в с. Німецька Мокра), скит Нерукотворного Образа (полонина Шаса)…
Тож до свого 45-річчя архімандрит Пахомій підійшов із немалими набутками щоденної праці розуму й серця. Зримі досягнення постали новими храмами й скитами, а незримі проростають золотими засівами в людських душах віри, християнської любові до ближнього, милосердя й благочестивості.
Нехай же, шановний, Всемилостивий Господь нагородить Вас усіма благами, обдарує міцним карпатським здоров’ям й довголіттям. Нехай довго-предовго б’ється ваше серце, випромінюючи любов, а кожна добра справа увінчується успіхом й буде легкою, праведною і змінює цей світ на краще.
Прихожани Свято-Георгіївського православного чоловічого монастиря 
с. Крива.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.