Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Він вірний слуга Божий

Він вірний слуга Божий

15:27, 24.06.19
183
Духовність / Про людей хороших
Шановна редакціє газети «Дружба»!
Пишу вам, щоб розповісти про унікальну людину, яка живе в селі Терново. Це священник, митрофорний протоієрей УПЦ Іван Васильович Рошканюк. Я побачив у ньому не просто батюшку, а людину, яка глибоко вболіває за нашу Україну та народ. Біля церкви завжди черга вірян, які йдуть до нього зі своїми проблемами, за допомогою, порадою. Тут можна зустріти різних людей,  але не відчувається різниці у ставленні до знайомих чи родичів, багатих чи бідних. 

Дар Божий о. Івана допомагає краянам долати хворби, знайти  вихід зі складних життєвих ситуацій та відновити душевний спокій, вселити упевненість в майбутньому. Часто допомагає поліпшити стан хворого чи навіть встановити діагноз. 
17 червня, на свято Трійці, українську автокефальну православну церкву у Тернові відвідав владика, преосвященний єпископ Кирило Ужгородський та Закарпатський.
Я переконався: немає різниці, якого патріархату церква, головне, щоб настоятель був вірним слугою Божим. І такі люди, як батюшка Іван, доводять це своїм прикладом. Божа сила, яка допомагає людям по молитві священика, показує, що сила там, де віра. Головне, маємо пам’ятати, що ми – християни однієї вселенської церкви, в основі якої віра і любов!
З повагою і вдячністю В.Лемен.
На фото: єпископ  Кирило (справа), о. Іван Рошканюк (зліва).

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.