Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Для бухгалтерів провели семінар

Для бухгалтерів провели семінар

10:30, 08.08.16
613
Духовність
29 липня ц.р. Тячівська районна виконавча дирекція з тимчасової втрати працездатності провела семінар-навчання з бухгалтерами, головами комісій (уповноважених) із соціального страхування, у якому взяли участь понад 100 осіб.

 Для бухгалтерів провели семінар
Відкрила семінар директор Тячівської районної виконавчої дирекції Закарпатського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Ірина Андріївна Феєр. Вона доповіла  про виконання основних показників бюджету та надання матеріального забезпечення застрахованим особам з початку 2016 р.
Директор Фонду, зокрема, повідомила, що станом на 01.07.2016 р. в Тячівській дирекції перебуває на обліку 9555 страхувальників. Витрати за 1 півріччя 2016 р. на виплату всіх видів допомог із соціального страхування склали 5257771,01 гривень або 105% планового показника, а саме:
- по тимчасовій непрацездатності вони становлять 2201135, 63 грн.;
- по вагітності та пологах – 3034635,38 грн.;
- допомога на поховання – 22000 грн.
За перше півріччя ц.р. спеціалістами виконавчої дирекції прийнято до фінансування 758 заяв-розрахунків про надання фінансування застрахованим особам по 184-х страхувальниках за 58508 днів по 2564 листках непрацездатності.
Наступне питання стосувалося порядку використання відновлювального лікування в умовах санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду. За звітний період 8 застрахованих осіб пройшли відновлювальне лікування в санаторії «Карпати». Також було поінформовано про отримання цьогорічного плану розподілу путівок на відновлювальне лікування в санаторії «Авангард», «Карпати», «Поляна», «Шаян», «Трускавець-курорт».
Йшлося на семінарі й про законодавчі зміни в системі соціального страхування, про роботу комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій.
Наступним пунктом семінару був виступ начальника сектору надання матеріального забезпечення Фонду соцстраху  Б.М.Савицького. Він розповів про умови та порядок призначення нарахування та виплат матеріального забезпечення застрахованим особами за рахунок коштів Фонду. Більш детально зупинився на особливостях розрахунку допомоги по тимчасовій непрацездатності та визначенні страхового стажу, торкнувся вимог щодо  контролю за порядком видачі та заповнення листків непрацездатності, основних помилок, які виникають при їх видачі та заповненні лікувальними установами.
Учасникам семінару-навчання було надано змістовні відповіді на запитання, які виникли в ході розмови.
Безперечно, проведений семінар позитивно позначиться на обізнаності страхувальників з аспектами  загальнообов’язкового державного соціального страхування, допоможе уникнути можливих помилок у роботі. 
Г.Нікольська. 

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Спалювання сухостою та сміття завдає величезної шкоди довкіллю
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

Продається насіння кукурудзи
Терміново продається 11 пос. одиниць насіння кукурудзи (гібрид «Солонянський 298 - 9 шт. та гібрид «ДБ Хотин»- 2 шт.), які знаходяться  на Новій Почті в Буштино. Вартість - 6оо грн. за пос. одиницю. Інші гібриди кукурудзи по «Новій почті». 
Звертатись за тел.: 097 00 47 112.


Звернення до мешканців Тячівщини, які повернулися з-за кордону
У зв’язку з ситуацією, що склалася навколо небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19, переконливо просимо  дотримуватися карантинних заходів та  самоізоляції.

Увага, важливе оголошення!
В зв'язку з карантинними заходами, оголошення, вітання, співчуття та інші матеріали для публікації можна надсилати
на електронну пошту «Дружби» 
mail@druzhba.uz.ua. Оплата здійснюватиметься через Приват24.
З повагою, колектив редакції "Дружба".
ЗАВТРА В ОДА ПРАЦЮВАТИМЕ «ПРЯМА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ
У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, вирішено у вівторок, 24 березня 2020 року, в облдержадміністрації провести пряму телефонну лінію «Запитай у влади», під час якої громадяни зможуть звернутися до в.о. голови обласної державної адміністрації Олексія Гетманенко з особистих питань.