Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » У Дубівській лікарні змінилось керівництво

У Дубівській лікарні змінилось керівництво

08:50, 03.02.20
349
Події / Сільське життя / Здоров'я
Минулого четверга в актовому залі Дубівської лікарні відбулись збори медичних працівників. На захід завітали й керівництво селища, духовенство та громадськість.  Відкрив зібрання селищний голова Василь Носа. Він відмітив, що відповідно до медичної реформи, що впроваджується в Україні, у Дубівській лікарні, як і у інших медичних закладах району, тривають зміни. Зокрема, наразі заклад став комунальним некомерційним підприємством «Дубівська лікарня» Дубівської селищної ради.  Також Василь Михайлович повідомив, що Микола Васильович Бігунець, який впродовж 50 років очолює Дубівську лікарню, написав заяву про звільнення з посади.  Тож у зв’язку з цим селищний голова підписав розпорядження про звільнення Миколи Бігунця з посади директора КНП «Дубівська лікарня» та переведення його на посаду лікаря-терапевта поліклінічного відділення. Текст документу зачитала секретар виконкому Діана Михалчич. 
Василь Носа  подякував Миколі Васильовичу за вагомий вклад у розвиток системи охорони здоров’я, за активну громадянську позицію та любов до рідного краю. І зауважив, що свого часу на долю Дубівської лікарні випало чимало випробувань, та все ж, завдяки старанням Миколи Бігунця та його мудрому керівництву, заклад досі функціонує. 
Виступили на зборах і медики. Про життєвий та трудовий шлях Миколи Бігунця розповіла голова профкому, завідувач терапевтичного відділення  Ольга Чендей. Вона також висловила подяку головному лікарю за настанови, за людську доброту й за безцінний досвід, який здобула під його чітким та мудрим керівництвом.  Слова вдячності та щирі побажання тепер вже колишньому головному лікарю адресували  завідувачі АЗПСМ – Ганна Куцин, дитячого відділення – Василина Руснак,  пологового відділення – Іван Тяско, старша медсестра поліклінічного відділення Марія Івачевська, головний бухгалтер Надія Грицан та інші.  
Свою прихильність та шану Миколі Бігунцю висловив й благочинний протоієрей о.Іоанн Барна.  
Натомість Микола Васильович подякував виступаючим за теплі, сердечні слова та поділився спогадами про те, як починав свій шлях у медицині, згадав й роки будівництва та розквіту лікарні. 
Селищний голова Василь Носа представив в.о. директора КНП «Дубівська лікарня» – лікаря-невролога, лікаря вищої категорії, завідувача неврологічного відділення Ігоря Білегу. Відповідне розпорядження зачитала секретар виконкому Діана Михалчич.  Ігор Миколайович керуватиме лікарнею на час конкурсних процедур. Так, впродовж місяця буде проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП «Дубівська лікарня». 
Відтак, Ігор Білега відмітив, що за підтримки колективу та місцевої влади намагатиметься зробити все можливе, аби Дубівська лікарня на належному рівні надавала медичні послуги населенню, а впровадження реформи і зміни у закладі не позначились на якості роботи медиків. 
 Наприкінці зібрання присутні вибрали та затвердили членів конкурсної комісії. До складу комісії увійшли: голова профспілкового комітету, завідувач терапевтичного відділення  Ольга Чендей, завідувач пологового відділення Іван Тяско та головний бухгалтер Надія Грицан. Також було обрано нового голову місцевого осередку районної організації Товариства Червоного Хреста України – Марію Івачевську.  
Л.БІЛАК.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Оголошення
У відповідності до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 16.03.2020 року  о 10.00 за київським часом в залі засідань міської ради за адресою: м. Тячів, вул. Шевченка, 2  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:
• детальний план території земельної ділянки площею 0,0774 га в м.Тячів, вул. І. Франка, 2, цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.; Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 Явка власників земельних ділянок на які розробляється містобудівна документація та спеціалістів проектних організацій розробників ОБОВ’ЯЗКОВА. У випадку неявки містобудівна документація розглядатися не буде.
Ознайомлення з містобудівною документацією, текстовими та  графічними матеріалами у відповідному порядку буде здійснюватися з 9.00 до 12.00 в робочі дні, у відділі містобудування, архітектури Тячівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 2 (каб. 8).
Пропозиції та зауваження пропонується подавати письмово до 11.02.2020 року за адресою: 90500 м. Тячів, вул. Шевченка, 2, Тячівська міська рада. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Передплата на «Дружбу» на 2020 рік розпочалася
Шановні читачі нашого сайту! Ми вдячні вам за вашу незмінну підтримку, за ваші лайки і перепости на наші публікації! Сподіваємося, що ви підтримаєте і паперовий варіант газети, передплативши її у своєму поштовому відділенні.Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.