Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

Її життя – то любов

16:23, 10.09.18
447
Про людей хороших
Її життя – то любовЛюбов Миколаївна Голубка народилася 9 вересня 1963 року у с.Русів Снятинського району на Івано-Франківщині в родині працьовитих селян Миколи Івановича та Марії Касіянівни Сернецьких.

З раннього дитинства дівчина виявляла неабияку любов до художнього слова. Тож після закінчення Стецівської середньої школи у 1980 році вступила до Чернівецького державного університету, на стаціонар філологічного факультету. Роки навчання в університеті, сидіння за книгами, недоспані ночі перед сесіями – все це загартовувало дівчину. У навчальному закладі полюбили її – здібну, талановиту, творчу. Тут же Любов закінчила курси німецької мови, лекторів літератури і мистецтва, отримала диплом медсестри.
У 1985 році з дипломом викладача української мови та літератури була направлена у чарівне село під Менчулом – Велику Угольку. Її полюбили й тут за щире, відкрите серце.
Через рік Любов Миколаївна вийшла заміж. Невдовзі з’явилися на світ синок і донечка – двійнятка Мар’янка і Петрик. Донька пішла стопами мами і працює вчителькою української мови та літератури, а син – вправний водій-далекобійник, об’їздив усю Україну та Європу.   
Не натішиться Любов Миколаївна своїми дітьми, зятем Іваном Федоровичем, який має «золоті» руки, та невісткою Віталією Михайлівною, яка теж торує освітянську стежину у Тереблянській школі. А найбільшою радістю стали для Любові Миколаївни онуки Стасик, Іванко, Іллюшка. 
Любов до своїх дітей та онуків передається й до сільських діточок – учнів Великоугольської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 
Упродовж багатьох років Любов Миколаївна не тільки вчитель української мови й літератури, а й заступник директора школи. Як учитель і керівник – сувора, справедлива, вимоглива, знаюча, добра. Школа – то її друга домівка. Як багато зроблено нею для навчального закладу власними руками, скільки душі вкладено! Її побачиш скрізь: і за комп’ютером, і в учительській, і на подвір’ї школи, і в коридорах. Всюди має бути лад, – впевнена вона. Дбає наставниця і про навчально-виховну роботу: календарно-тематичне планування кожного вчителя повинно відповідати оновленим програмам, засідання методоб’єднань повинні проводитися вчасно і на високому рівні, і поурочні плани, і журнали – все має бути в порядку. А ще Любов Миколаївна любить квіти, вишивку, село, що стало їй рідним, і, звісно, поезію. Її ліричні збірки «Учительська доля» і «Вишнева колиска» із задоволенням читають і дорослі, і діти. 
Шанує вчителька і Боже Слово. 
Щаслива наша ювілярка, бо ще жива її матуся Марія Касіянівна. Ось як пише про неї у своєму вірші «До мами»:
Мої думки завжди далеко, і мрії знов мене несуть,
Де завжди бачила лелеки і проводжала їх у путь.
Там мати вісточки чекає, щоб порадіти від душі.
Ох, як вона завжди плекає надію й віру в самоті.
О мамо рідна, люба й мила, моя матусю дорога,
Тобі сумна й весела днина, коли без вістки, і – одна…» 
Відлітають лелеки у вирій та несуть Любові Миколаївні в дарунок вітання з 55-річним ювілеєм. У це свято виглядаєте Ви, шановна ювілярко, чудово. Так тримати!
Тож ми, педагоги Великоугольської ЗОШ І-ІІІ ст., щиро вітаємо Любов Миколаївну з цим гарним святом. Зичимо добра, наснаги в роботі, великої любові. Хай ваше життя буде довгим і чарівним, як казка!
М.Химинець, голова методичного об’єднання вчителів початкових класів та педагогічний колектив Великоугольської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Її життя – то любовЇї життя – то любов

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.