Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

Стежиною батьків

14:49, 28.09.18
412
Про людей хороших
Стежиною батьківУ директора Великоугольської ЗОШ І-ІІІ ст. подвійний ювілей: йому виповнилося молодих 40 та 10 років перебування на керівній посаді.
Народився Іван Федорович Голубка 27 вересня 1978 року у чарівному куточку Великої Угольки, в сім’ї педагогів – прекрасного подружжя. Батько Федір Іванович, навчав учнів географії та був головою профкому школи. Мати, Олена Михайлівна, – вчителем початкових класів. Вона була головою методоб’єднання вчителів 1-4 класів.

Батьки ще змалку прищепили синові велику повагу до людей, до праці, до природи. Тож і пішов хлопчина їхньою стежкою.
Після успішного закінчення школи, служби в армії вступив до Чернівецького національного університету на географічний факультет. Тут, у стінах вишу, познайомився з однокурсницею, синьоокою красунею Тетяною Володимирівною. Одружилися. Дружина в нього, як кажуть: «І шити, і варити, і автомобіль водити!». Та й сам Іван Федорович – майстер на всі руки.
Розпочали свою трудову біографію у Великоугольській ЗОШ. Молодих педагогів полюбили учні, вони заслужили авторитет серед педагогічного та батьківського колективів.
У 2008 році Івана Федоровича призначили директором. Не кожному дано в 30 років стати керівником навчального закладу. Молодий, енергійний, він зробив чимало хорошого для закладу.
У 2009 році у центральному корпусі школи замінено вікна та двері, зроблено ремонт котельні. У 2010 році у присілку «Поляна» перекрито дах школи, також виконано ремонтні роботи і в «Балівському». В половині приміщень замінено підлогу, в їдальні викладено плитку. А в цьому році перекрито металопрофілем дах…
Іван Федорович – справжній господар, він дбає про те, щоб у школі будо тепло, затишно, щоб учні з охотою вчилися, а педагоги з великим бажанням давали їм міцні знання.
Іван Федорович і Тетяна Володимирівна виховують трьох чарівних дітей – одинадцятикласника Віталіка, шестикласницю Тетянку та маленького Федька. Старші діти – зразкові учні та  хороші помічники батькам. А   наймолодший – найбільша втіха для всіх.
У кожної людини є свої плюси і мінуси. Але в народі кажуть, якщо переважають плюси, то це – хороша людина. До таких і можна віднести нашого директора І.Ф. Голубку.
Тож з нагоди гарних дат – ювілею, Дня вчителя та наступаючого свята захисників України методичне об’єднання вчителів початкових класів,  весь колектив  школи щиро зичать Івану Федоровичу сонячних днів у житті, сімейного благополуччя, творчих злетів у роботі, довгих-предовгих років життя. Хай мрії всі збуваються!
Сорок літ – прекрасний вік!
Бажаєм три таких прожити,
Хай дарує кожен рік
Вам радість жити і любити.
Щоб родило щастя рясно,
Все в житті було прекрасно,
Щоб діти сміялись радісно в хаті,
Були всі здорові й достатком багаті!
Марія Химинець, голова МО вчителів початкових класів та колектив Великоугольської ЗОШ І-ІІІ ст.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.