Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Привітали зі славним ювілеєм

Привітали зі славним ювілеєм

09:34, 10.12.18
405
Про людей хороших
Днями працівники культури с.Велика Уголька навідались до сільської довгожительки Надії Немеш-Мацоли, щоби привітати її зі славним 80-літнім ювілеєм. 

Приємним сюрпризом для неї стали квіти та подарунки, а найбільше – увага і турбота. Тому зворушена ювілярка, яка аж ніяк не здається в полон рокам, щиро дякувала гостям і залюбки поділилася спогадами про своє нелегке життя.
 Надія Юріївна Немеш-Мацола народилася у Великій Угольці, в урочищі Урсово. Все життя працювала у колгоспі. Немало випробувань випало на її долю: скрута, війна, голод… Зі своїм чоловіком Михайлом, з яким прожили пліч-о-пліч півстоліття, виховали чотирьох дітей. Та ось уже 11 років, як вірного супутника не стало. Зараз жінка мешкає з молодшою донькою Ганною. 
Секрет свого довголіття Надія Юріївна бачить у Божій благодаті, адже завжди дотримувалася постів, ходила до церкви. І нині єдине, про що вона просить Бога, – щоб уберіг її сім’ю та всіх християн від війни і голоду.
М.Угляй, зав. клубу, Г.Апшай, зав. бібліотеки с.В.Уголька.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.