Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Плекаючи покоління за поколінням…

Плекаючи покоління за поколінням…

16:02, 02.01.19
231
Про людей хороших
Кажуть, що зорі віщують народженій людині її характер, долю і талант. 2 січня 1959 року в сім’ї Василя та Марії Корнутів з с. Колодне народився син, якому дали ім’я Іван. 


Пройшли роки, і в ці січневі дні свій славний 60-літній ювілей відзначає Корнута Іван Васильович, учитель фізичної культури Углянської ЗОШ І-III ст., чудовий фахівець, педагог за покликанням, людина, яка віддала школі близько 40 років життя.
У його трудовій книжці небагато записів. Закінчивши Тернопільський педагогічний інститут у 1980 році, Іван Васильович був направлений в Лазіщинську ЗОШ Рахівського  району, в якій працював вчителем фізичного виховання. На базі цієї школи було відкрито відділення лижних гонок Великобичківської ДЮСШ, де вчитель водночас працював старшим тренером. А в 1986 році Іван Корнута переведений в Углянську ЗОШ, в якій трудиться по сьогодні.
Нинішній ювіляр належить до тих мудрих, добре знаючих свою справу педагогів, про яких можна сказати словами польського педагога Януша Корчака: «Вчитель, який не затискує, а визволяє, не пригнічує, а підносить, не благає, а вчить, не вимагає, а запитує, переживає разом з дитиною багато натхненних хвилин». І.В.Корнута є фахівцем вищої категорії, бере активну участь у роботі шкільного методоб’єднання, є членом творчої групи районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури. Активний, діяльний організатор та учасник кущових та районних змагань, спартакіад, він вміло працює з обдарованою молоддю, досягаючи хороших результатів. За час його роботи в Углянській ЗОШ І-ІІІ ст. значно покращилися спортивні показники. Гордістю школи, зокрема, є цьогорічна перемога шкільної команди з футболу у першості району серед ЗНЗ на призи клубу «Шкіряний м’яч». За багаторічну педагогічну працю Іван Васильович нагороджений Грамотами та Дипломами райвно, облвно, Тячівської районної федерації футболу. Більше 10 років є пономарем Свято-Георгіївського храму в с. Колодне. За старанні труди во славу Святої православної церкви нагороджений грамотою правлячим Архієреєм Марком, митрополитом Хустським та Виноградівським.
Усі знають Івана Васильовича як чудового, досвідченого викладача, умілого організатора навчальної, виховної, спортивної та методичної роботи і просто як хорошу людину. Він володіє ефективним підходом до дітей різних вікових груп. Тож учні з великим бажанням відвідують уроки фізичної культури та інші позакласні і позашкільні заняття. 
...Коли пройдено трохи більше, як половину життєвого шляху, коли струни душі вже бриніли і радістю, й смутком, болем і любов’ю, зберегти рівновагу у житті допомагає невгасима енергія душевного тепла, справедливості і надії, яка не міліє з роками в його серці.
Повсякденна вчительська праця вимагає повної відданості справі, наполегливості, подолання труднощів, високого професіоналізму. І.В.Корнута з честю  справляється зі своїми професійними обов’язками, за що заслужив глибоку пошану серед людей.
Тож нехай, шановний ювіляре, у ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага, у серці – світло від людської вдячності. Нехай  аж до сторіччя Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а довкіл Вас панують любов, злагода та добробут.
І.Хрипта, голова профспілкового комітету Углянської ЗОШ І-ІІІ ст. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.