Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » На швидкоплинній течії життя

На швидкоплинній течії життя

10:26, 11.02.19
551
Про людей хороших
6 лютого свій ювілей відсвяткувала Февронія Іванівна Голубка, надзвичайно хороша людина, талановитий педагог, мудра та добросердечна колега, кохана і турботлива дружина, любляча мама й бабуся. Її обличчя й очі завжди випромінюють усмішку та доброзичливість.

Свою педагогічну діяльність Февронія Іванівна розпочала у Миравській восьмирічній школі, а закінчивши хіміко-біологічний факультет Ужгородського університету в 1974 році, викладала біологію та хімію в рідній Углянській середній школі аж до виходу на заслужений відпочинок. Віддавала дітям свої знання, любов, за що вони їй щиро вдячні.
Педагог поєднувала дар блискучого вчителя-новатора, популяризатора передових технологій, вихователя молоді, талановитого керівника, високоінтелігентної, надзвичайно ерудованої людини. Її уроки були для нас, школярів, щораз відкриттям нового, незвіданого, а хімія видавалася нам всемогутньою чарівницею. Особливо запам’яталися уроки практичної діяльності, досліди, робота на присадибній шкільній ділянці. До всього, Февронія Іванівна була ще й творчим і турботливим класним керівником. Вона дбала про успішність, дисципліну учнів, а найголовніше, намагалася виховати з них чуйних людей. Скільки проведено за час роботи змістовних виховних годин і заходів, захоплюючих поїздок і туристичних походів!
Розумна, енергійна, вона першою з-поміж колег на кафедрі вчителів-біологів взялася за нову цікаву діяльність, й одним з найбільших досягнень вчительки була участь вихованців у Малій Академії Наук.
Ця робота одразу принесла успіх. Учні Февронії Іванівни стали переможцями та призерами районних, обласних конкурсів та олімпіад. Особливо плідною виявилась робота педагога з ученицею 11-Б класу Людмилою Негрею (2003 р). В секції екології «Проблема природоохоронного захисту та збереження довкілля» дівчина посіла І місце на обласному та ІІ місце на ІІІ республіканському етапі. Це ще раз підтвердило високу кваліфікацію вчителя. 
Як колега, Февронія Іванівна була справжнім взірцем, вміла з усіма знайти спільну мову, бути чуйною і готовою прийти на допомогу. З глибокою повагою ставилася до старших колег, а молодших розуміла й охоче підтримувала. Відмінне почуття гумору завжди дозволяло вчительці розрядити будь-яку ситуацію.
За багаторічну сумлінну й творчу працю та досягнуті успіхи Февронію Іванівну Голубку неодноразово нагороджували Грамотами райво, обласного управління освіти, Міністерства освіти. Її удостоєно також медалі «Ветеран праці» та звання «Відмінник народної освіти».
Разом з чоловіком Степаном Юрійовичем виховали четверо чудових дітей: доньку і трьох синів, яким допомогли здобути вищу освіту. Батьки своїм прикладом щодня доводили: людяність і праця – це основа життя. А ще Февронія Іванівна турботлива донька, яка сердечно піклується про свою 98-річну матусю!
Хоч зараз педагог на заслуженому відпочинку, проте завжди перебуває у русі, у праці, порядкує на хазяйстві та в городі, вирощує квіти і, звичайно, знаходить час для спілкування з оточуючими. Вона завжди є бажаною гостею школи, учасником різних заходів, адже щиро розділяє з нами успіхи навчального закладу та переймається труднощами. Як людина духовна, не забуває й дорогу до храму. Тому хочеться, щоб життя дарувало цій прекрасній людині довгі й щасливі роки.
Слів чудових безліч хочеться сказати, щастя та здоров’я щиро побажати, серцем і душею вічно не старіть і прожить на світі ще багато літ!

Любов Пригара. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.