Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » На швидкоплинній течії життя

На швидкоплинній течії життя

10:26, 11.02.19
306
Про людей хороших
6 лютого свій ювілей відсвяткувала Февронія Іванівна Голубка, надзвичайно хороша людина, талановитий педагог, мудра та добросердечна колега, кохана і турботлива дружина, любляча мама й бабуся. Її обличчя й очі завжди випромінюють усмішку та доброзичливість.

Свою педагогічну діяльність Февронія Іванівна розпочала у Миравській восьмирічній школі, а закінчивши хіміко-біологічний факультет Ужгородського університету в 1974 році, викладала біологію та хімію в рідній Углянській середній школі аж до виходу на заслужений відпочинок. Віддавала дітям свої знання, любов, за що вони їй щиро вдячні.
Педагог поєднувала дар блискучого вчителя-новатора, популяризатора передових технологій, вихователя молоді, талановитого керівника, високоінтелігентної, надзвичайно ерудованої людини. Її уроки були для нас, школярів, щораз відкриттям нового, незвіданого, а хімія видавалася нам всемогутньою чарівницею. Особливо запам’яталися уроки практичної діяльності, досліди, робота на присадибній шкільній ділянці. До всього, Февронія Іванівна була ще й творчим і турботливим класним керівником. Вона дбала про успішність, дисципліну учнів, а найголовніше, намагалася виховати з них чуйних людей. Скільки проведено за час роботи змістовних виховних годин і заходів, захоплюючих поїздок і туристичних походів!
Розумна, енергійна, вона першою з-поміж колег на кафедрі вчителів-біологів взялася за нову цікаву діяльність, й одним з найбільших досягнень вчительки була участь вихованців у Малій Академії Наук.
Ця робота одразу принесла успіх. Учні Февронії Іванівни стали переможцями та призерами районних, обласних конкурсів та олімпіад. Особливо плідною виявилась робота педагога з ученицею 11-Б класу Людмилою Негрею (2003 р). В секції екології «Проблема природоохоронного захисту та збереження довкілля» дівчина посіла І місце на обласному та ІІ місце на ІІІ республіканському етапі. Це ще раз підтвердило високу кваліфікацію вчителя. 
Як колега, Февронія Іванівна була справжнім взірцем, вміла з усіма знайти спільну мову, бути чуйною і готовою прийти на допомогу. З глибокою повагою ставилася до старших колег, а молодших розуміла й охоче підтримувала. Відмінне почуття гумору завжди дозволяло вчительці розрядити будь-яку ситуацію.
За багаторічну сумлінну й творчу працю та досягнуті успіхи Февронію Іванівну Голубку неодноразово нагороджували Грамотами райво, обласного управління освіти, Міністерства освіти. Її удостоєно також медалі «Ветеран праці» та звання «Відмінник народної освіти».
Разом з чоловіком Степаном Юрійовичем виховали четверо чудових дітей: доньку і трьох синів, яким допомогли здобути вищу освіту. Батьки своїм прикладом щодня доводили: людяність і праця – це основа життя. А ще Февронія Іванівна турботлива донька, яка сердечно піклується про свою 98-річну матусю!
Хоч зараз педагог на заслуженому відпочинку, проте завжди перебуває у русі, у праці, порядкує на хазяйстві та в городі, вирощує квіти і, звичайно, знаходить час для спілкування з оточуючими. Вона завжди є бажаною гостею школи, учасником різних заходів, адже щиро розділяє з нами успіхи навчального закладу та переймається труднощами. Як людина духовна, не забуває й дорогу до храму. Тому хочеться, щоб життя дарувало цій прекрасній людині довгі й щасливі роки.
Слів чудових безліч хочеться сказати, щастя та здоров’я щиро побажати, серцем і душею вічно не старіть і прожить на світі ще багато літ!

Любов Пригара. 
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

В’ячеслав Бігун покаже нові мотиваційні фільми
4 січня, в п’ятницю, відбудеться показ і обговорення у Тячеві нових авторських фільмів вченого-юриста і кінематографіста В’ячеслава Бігуна за участю автора та творців стрічки. Глядачі зможуть переглянути нові фільми автора. Перший – «Моро. Розвідка долі» (док., біографія, історія, війна, 15 хв.). Мирний закарпатець приймає виклик долі захистити Батьківщину в новій європейській війні. Він стає розвідником, випробовуючи себе перед обличчям смерті та ворогів, вимолюючи у Бога не лише життя, але й добру дружину. Піднятися над буденністю теми дозволить поезія, яка доповнює кіноформу автора.