Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Її зустрічають щирими посмішками...

Її зустрічають щирими посмішками...

09:15, 25.02.19
510
Про людей хороших
Ганна Михайлівна Хромей – помітна постать на тлі освітянського загалу Тячівщини, адже успішно керує Тернівським ДНЗ №1 уже близько 30 років. Колектив високо цінує її за професійність, турботу про виховання дошкільнят, створення сприятливих умов для їхнього розвитку й роботи всього персоналу.

І зараз, коли вона озирається на пройдений життєвий шлях, у її пам’яті спливають роки навчання у Тернівській СШ, яку закінчила «на відмінно». Потім було не менш успішне навчання в педагогічному училищі у Жовтих Водах, що й засвідчив диплом з відзнакою.
Початок трудової кар’єри для Ганни Михайлівни виявився більш, ніж вдалим – адже, приступивши до роботи в Дубівському дитсадку, проявила себе спеціалістом високого класу і вже невдовзі була удостоєна державної відзнаки. І тоді, й потім, коли життєва стежина завернула в рідне Терново, Ганна Хромей керувалася глибоким переконанням: найкращі людські риси не з’являються спонтанно – вони є наслідком тривалого виховного процесу, що починається з колискової пісні і продовжується в дитячому садочку, школі… А це вимагає серйозного,  відповідального ставлення до цієї справи тих, хто обрав для себе професію навчати й виховувати.
Цього Ганна Михайлівна вимагає й від себе, і від кожного з 23 працівників дитсадочка, за яку  б ділянку роботи вони не відповідали.
Водночас результативність виховної роботи забезпечується інноваційними творчими пошуками колективу. А досягнуті стандарти викликають інтерес у інших працівників галузі. Тож  з метою популяризації позитивного досвіду на базі ДНЗ проводились виїзні семінари. Особливий інтерес, зокрема, викликали напрацювання колективу щодо застосування інтерактивних технологій розвитку мовлення у дошкільнят.
Окрім щоденної роботи, пов’язаної з фізичним, розумовим та естетичним розвитком малюків, Г.М.Хромей доводиться розв’язувати чимало інших складних проблем. Типовий будинок дитячого закладу був споруджений колгоспом у 1986 році, і спочатку тут займалося чотири вікові групи вихованців, були створені належні умови для життєдіяльності закладу. Та початок 90-х став для колективу справжнім випробуванням, позначеним  скороченням кількості груп, відсутністю фінансування, через що поточні ремонти довелося виконувати власними силами та коштами. Тож вікна й двері стали непридатними, підлога теж вимагала нагальної заміни. Однак зусиллями колективу, Ганни Михайлівни особисто, занепаду ДНЗ вдалося запобігти. Мало того, його було газифіковано, здійснено реконструкцію крівлі, змонтовано систему автономного водопостачання… Й на сьогодні тернівський дитсадочок цілком відповідає сучасним вимогам, що ставляться перед установами цього типу. Немала заслуга в цьому й депутата обласної ради, начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Івановича Мурги. Завдяки його сприянню й вдалося здійснити заміну вікон та дверей на металопластикові. А проведений капремонт дозволив відкрити ще одну групу, тож зараз контингент вихованців – понад 90 діток.
Та робота задля поліпшення умов перебування малят у садочку не припиняється ніколи – Г.М.Хромей, разом з колективом постійно переймається тим, аби малюки почувалися по-домашньому комфортно й обстановка закладу сприяла їх різнобічному розвитку.
 Тож силами батьківського колективу було побудовано ігровий майданчик з гойдалками, пісочницею, оновлено інтер’єр спальної та ігрової кімнат, відремонтовано музичний та спортивний зали.
…У клопітких, неспокійних буднях завідуючої сільського дитячого садочка є ні з чим не порівнювана втіха, коли маленька країна щасливого дитинства, якою вона опікується, дзвенить веселим дитячим гомоном, й коли вже дорослі вихованці закладу, серед яких немало власників вузівських дипломів, при зустрічі привітно-радісно всміхаються до неї, не приховуючи почуттів, навіяних теплими спогадами про роки раннього дитинства, проведені в сільському дитсадочку.
З ювілейним святом Вас, шановна! Нових Вам успіхів і радостей життя! 
Колектив Тернівського ДНЗ №1.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.