Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Її зустрічають щирими посмішками...

Її зустрічають щирими посмішками...

09:15, 25.02.19
180
Про людей хороших
Ганна Михайлівна Хромей – помітна постать на тлі освітянського загалу Тячівщини, адже успішно керує Тернівським ДНЗ №1 уже близько 30 років. Колектив високо цінує її за професійність, турботу про виховання дошкільнят, створення сприятливих умов для їхнього розвитку й роботи всього персоналу.

І зараз, коли вона озирається на пройдений життєвий шлях, у її пам’яті спливають роки навчання у Тернівській СШ, яку закінчила «на відмінно». Потім було не менш успішне навчання в педагогічному училищі у Жовтих Водах, що й засвідчив диплом з відзнакою.
Початок трудової кар’єри для Ганни Михайлівни виявився більш, ніж вдалим – адже, приступивши до роботи в Дубівському дитсадку, проявила себе спеціалістом високого класу і вже невдовзі була удостоєна державної відзнаки. І тоді, й потім, коли життєва стежина завернула в рідне Терново, Ганна Хромей керувалася глибоким переконанням: найкращі людські риси не з’являються спонтанно – вони є наслідком тривалого виховного процесу, що починається з колискової пісні і продовжується в дитячому садочку, школі… А це вимагає серйозного,  відповідального ставлення до цієї справи тих, хто обрав для себе професію навчати й виховувати.
Цього Ганна Михайлівна вимагає й від себе, і від кожного з 23 працівників дитсадочка, за яку  б ділянку роботи вони не відповідали.
Водночас результативність виховної роботи забезпечується інноваційними творчими пошуками колективу. А досягнуті стандарти викликають інтерес у інших працівників галузі. Тож  з метою популяризації позитивного досвіду на базі ДНЗ проводились виїзні семінари. Особливий інтерес, зокрема, викликали напрацювання колективу щодо застосування інтерактивних технологій розвитку мовлення у дошкільнят.
Окрім щоденної роботи, пов’язаної з фізичним, розумовим та естетичним розвитком малюків, Г.М.Хромей доводиться розв’язувати чимало інших складних проблем. Типовий будинок дитячого закладу був споруджений колгоспом у 1986 році, і спочатку тут займалося чотири вікові групи вихованців, були створені належні умови для життєдіяльності закладу. Та початок 90-х став для колективу справжнім випробуванням, позначеним  скороченням кількості груп, відсутністю фінансування, через що поточні ремонти довелося виконувати власними силами та коштами. Тож вікна й двері стали непридатними, підлога теж вимагала нагальної заміни. Однак зусиллями колективу, Ганни Михайлівни особисто, занепаду ДНЗ вдалося запобігти. Мало того, його було газифіковано, здійснено реконструкцію крівлі, змонтовано систему автономного водопостачання… Й на сьогодні тернівський дитсадочок цілком відповідає сучасним вимогам, що ставляться перед установами цього типу. Немала заслуга в цьому й депутата обласної ради, начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Івановича Мурги. Завдяки його сприянню й вдалося здійснити заміну вікон та дверей на металопластикові. А проведений капремонт дозволив відкрити ще одну групу, тож зараз контингент вихованців – понад 90 діток.
Та робота задля поліпшення умов перебування малят у садочку не припиняється ніколи – Г.М.Хромей, разом з колективом постійно переймається тим, аби малюки почувалися по-домашньому комфортно й обстановка закладу сприяла їх різнобічному розвитку.
 Тож силами батьківського колективу було побудовано ігровий майданчик з гойдалками, пісочницею, оновлено інтер’єр спальної та ігрової кімнат, відремонтовано музичний та спортивний зали.
…У клопітких, неспокійних буднях завідуючої сільського дитячого садочка є ні з чим не порівнювана втіха, коли маленька країна щасливого дитинства, якою вона опікується, дзвенить веселим дитячим гомоном, й коли вже дорослі вихованці закладу, серед яких немало власників вузівських дипломів, при зустрічі привітно-радісно всміхаються до неї, не приховуючи почуттів, навіяних теплими спогадами про роки раннього дитинства, проведені в сільському дитсадочку.
З ювілейним святом Вас, шановна! Нових Вам успіхів і радостей життя! 
Колектив Тернівського ДНЗ №1.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Приходьте на музичну виставу «Наталка-Полтавка»
Приходьте на музичну виставу  «Наталка-Полтавка»18 квітня на сцені районного будинку культури актори Закарпатського обласного театру драми та комедії покажуть музичне дійство (без антракту) «Наталка-Полтавка».

Завітайте на свято!
У середу, 9 січня, на площі Поштовій м. Тячів відбудеться районний огляд-конкурс «Вертеп-2019». 


Коли і де відбудеться колядницький фестиваль?
З 10 січня розпочнеться традиційний районний  фестиваль колядок серед дітей «Віфлеємська зірочка», який проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.