Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Світла доля вчительська

Світла доля вчительська

15:41, 01.07.19
124
Про людей хороших
У ці вихідні дні гарний ювілей стрічає завуч Вільхівці-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст. Тамара Андріївна Цірик. Тож з цієї нагоди хочеться розповісти про цю дивовижну жінку трохи більше. Народилася дівчинка у сім’ї   вчителя біології  Андрія Михайловича та сільської фельдшерки Надії Савівни Габорів. Зростала разом з братом Василем, який згодом став вчителем музики. Виховувались діти у щоденній сільській праці, а ще батьки  прищеплювали їм любов до рідного краю, повагу до трудолюбивих односельчан і старались дати все найкраще, аби були вони щасливими у подальшому дорослому житті. 


Так і сталося. Юна Тамара пішла по стопах батька, обравши вчительську професію. Тож після закінчення Мукачівського педучилища повернулась у рідне село вчителькою молодших класів. Та на цьому не зупинилась і продовжила підкорювати педагогічні вершини  в УжДУ на філологічному факультеті, і вже викладала юним сельчанам українську мову та літературу. 
Зустріла невдовзі свою життєву половинку – покохала  Василя Цірика, створили чудову, дружну сім’ю, виховали  доньку Світлану і сина Сергія, які стали достойними людьми і порадували щасливе подружжя  шістьма онуками.
Професіонал своєї справи, толерантна, товариська і напрочуд чарівна жінка Тамара Андріївна задає тон у навчальному закладі. Тож поважаємо її ми, колеги, за мудрість, розуміння і допомогу в будь-яких ситуаціях, вдячні односельці за добру науку  для своїх дітей. А вдома вона – Берегиня, у якої все до ладу, напечено-наварено, і квітне сад її мрій, і дає чудові плоди, як ті золоті зернятка вічного, розумного, доброго, посіяні нею в юні душі.
Тож нехай і надалі пишаються Вами дорогі серцю люди, шановна ювілярко, доля буде світлою, Бог дарує многая і благая літа!
Колектив Вільхівці-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення. 

Триває реалізація дров паливних
Лісівники ДП «Мокрянське ЛМГ» традиційно реалізовують дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій. Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися у адміністрацію лісгоспу чи найближче  лісництво, де реалізовують деревину у встановленому порядку, за визначеними відпускними цінами.