Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » Подвійний ювілей на календарі директора

Подвійний ювілей на календарі директора

09:21, 02.09.19
112
Про людей хороших
Сьогодні, у переддень Дня знань, святкує свій прекрасний ювілей шанована всіма людина, віддана своїй справі директор Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1, вчителька від Бога – Ганна Василівна Кобаль.

Доля Ганни Василівни мережана нитками любові до свого краю, добра й щоденної творчості задля процвітання шкільної родини, мудрості й справедливості у ставленні до своїх колег та вихованців, невичерпної сили й енергії у зміцненні матеріально-технічної бази школи.
Народилася Ганна Василівна 31 серпня 1959 року у селі Заріччя Іршавського району, у сім’ї робітників. Дівчина росла допитливою та розумною. В роки навчання у Зарічанській восьмирічці, а згодом у Сілецькій середній школі проявила себе старанною ученицею, особливо вирізнялася математичними здібностями. Тож і не дивно, що після закінчення школи стала студенткою математичного факультету УжНУ, який успішно закінчила у 1981 році. 
Трудовий шлях Ганна Василівна почала вчителем математики у Грушівській середній школі. Згодом доля закинула молодого педагога в селище Дубове –  у 1989 році її призначено директором Дубівської ЗОШІ-ІІ ст. №1. Тож цьогоріч Ганна Василівна святкує ще один ювілей, професійний – 30 років на посаді керівника навчального закладу. 
Г.В. Кобаль має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель». Досвідчений учитель, керівник, який вміло застосовує сучасні освітні технології, що дають змогу забезпечувати компетентний підхід в організації навчально-виховного процесу у закладі. Ганна Василівна – творчий керівник, завдяки аналітичному мисленню вміє виважено визначати перспективи вдосконалення діяльності закладу, критично оцінювати досягнення. А високий рівень управлінської культури Г.В.Кобаль характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створенням у колективі сприятливого соціально-психологічного клімату, умов для розвитку творчих здібностей та зростання професійної майстерності вчителів школи.
Головним пріоритетом директора, безсумнівно, є наявність всіх факторів для всебічного розвитку особистості учня, духовно-інтелектуального становлення дитини. Варто відзначити, що Ганна Василівна також значну увагу приділяє розвитку творчих здібностей школярів, роботі з обдарованими дітьми. І результати  очевидні, адже школа має вагомі здобутки на I, II, III, IV етапах всеукраїнських олімпіад, І-ІІІ етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. 
Крім того, завдяки підтримці Ганни Василівни, у закладі діє ефективне учнівське самоврядування, яке сприяє формуванню у вихованців високих моральних якостей, активної життєвої позиції, умінню співпрацювати на принципах рівності, демократизму, дозволяє спрямовувати активність лідерів учнівського колективу в конструктивному напрямі. Тісно та ефективно співпрацює школа й з батьківським комітетом.
Ганна Василівна – шанована людина й у селищі, її знають та поважають за професійність та відданість своїй справі. А ще вона перекрасна господиня, надійний друг, любляча дружина. 
Тож з нагоди славного ювілею, зичимо Вам, шановна, безмежного щастя, професійних злетів, міцного здоров’я, вдячних учнів, шани від людей. З роси й води Вам, ювілярко!
Колектив Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1. 

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.


Графік роботи віддалених робочих місць працівників Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в сільській раді с. Вільхівці і с. Нижня Апша у 2019 році
Працівники відділу обслуговування громадян управління Фонду прийматимуть громадян з різних питань пенсійного законодавства у створених віддалених робочих місцях: 
- сільської ради с. Вільхівці другого та третього вівторка щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
- сільської ради с. Нижня Апша першого та третього четверга щомісяця з 10.00 до 12.00 год. к.ч.
Адміністрація управління.

1 квітня стартує місячник добровільної здачі зброї
Поліція проводить профілактичні заходи з вилучення із незаконного обігу зброї. Черговий місячник стартує 1 квітня і триватиме 30 днів.
Повідомляємо: краяни, у яких є незареєстрована зброя, мають змогу здати її до відділків поліції, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Згодом зброю можна легалізувати, зареєструвавши на власне ім’я, або ж видати для її знищення.