Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

Свято, уквітчане осінню

09:02, 14.10.19
194
Про людей хороших
Золотолистий жовтень вишив на життєвому календарі  нашої односельчанки особливу цифру. З прекрасною датою – 70-літтям – щиросердечно вітали Наталію Михайлівну Фіцай, колишнього секретаря Ганичівської сільської ради, клубно-бібліотечні працівники. 

У багаторічній сумлінній праці їй були притаманні чудові риси характеру: чуйність, компетентність, пунктуальність. Неодноразово нагороджувалася грамотами обласної та районної рад. Наталія Михайлівна для працівників будинку культури завжди була і залишається добрим другом. Весела, енергійна, світла людина, вона заряджає позитивними емоціями, зігріває душевним теплом, допомагає словом, ділом чи підбадьорливою усмішкою. Куплетами віршованих побажань та пісень ювілярку вітали учасниці вокального ансамблю – Наталія Фіцай, Даяна Фера, Марія Фіцай, Марія Попович. Побажали іменинниці сонячного довголіття, незрадливого здоров’я, здійснення найкращих сподівань, родинного затишку і тепла люблячих сердець.
На довгий вік, на многії літа, 
 На шану від людей, тепло родинне,
Стелися, доле, крізь усе життя 
Лише добром, для доброї людини!
Жіноча доля різнобарвна,
Тож хай яскраві кольори
Вашу дорогу устеляють
Сьогодні, завтра і завжди!
Наталія ФІЦАЙ, директор будинку культури с. Ганичі.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Відбудеться «День кар’єри»
З метою профілактики безробіття серед молоді, надання всебічної і актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості Тячівський районний центр зайнятості організовує «День кар’єри».
Захід відбудеться 24 жовтня 2019 року в м. Тячів на площі Поштовій, початок о 12.00 год.
Тячівський районний центр зайнятості.

Сигнали оповіщення будуть навчальними
Управління цивільного захисту Закарпатської обласної державної адміністрації повідомляє, що 16-17 жовтня 2019 року проводитиметься комплексна перевірка загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення із залученням всіх засобів доведення інформації  (електричні сирени, гучномовці, а також електричні сирени системи «Павіан»). Звертаємося до усіх мешканців району та гостей з проханням зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзали, школи, місця громадського відпочинку), а також сигнали електросирен, розміщених на території підприємств та організацій, є навчальними.


128 бригада запрошує на екскурсію
128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада запрошує усіх бажаючих відвідати захід «День відкритих дверей», який відбудеться 20 серпня 2019 року о 10 годині за адресою: м. Мукачево, вул. Зріні Ілони, 153. Під час заходу будуть показані нові зразки озброєння, повсякденна діяльність військової частини. Також буде проведена екскурсія в музеї бойової слави бригади, де відвідувачі ознайомляться з цікавою історією створення та бойовим шляхом славетної бригади.
Тячівський РВК.

Продається будинок
Продається приватизований будинок в с. Нересниця, є земельна ділянка 15 сотин. Тел: 098 771 5588. Міша.