Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"

Дякуємо, пане майстре!

13:59, 28.10.19
415
Про людей хороших
Хочеться розповісти про дуже цікаву людину – Юрія Михайловича Куса, який волею долі опинився у своїй рідній Тарасівській школі. 


Минуло вже 40 років, як він її закінчив. У пам’яті збереглися спогади про своїх учителів. Згадував детально прізвища, імена та по батькові педагогів: класного керівника –  Любов Андріївну Гасинець, Марію Степанівну Руснак – біолога, Івана Івановича Бенцу – фізика, Ганну Юріївну Дичку – вчительку української мови, Андрія Ілліча Сасина – вчителя праці. Приємно було слухати, з якою теплотою він вимовляв ці імена. Зрозуміло, що педагоги залишили неабиякий слід у його житті. Народившись у багатодітній сім’ї, Юрій Михайлович понад усе мріяв здобути освіту, професію...Після закінчення Тарасівської школи навчався у Тересвянському ПТУ на електрика, закінчив його з відзнакою. Відтоді починається трудовий шлях і самовдосконалення. Тепер Юрій Михайлович  – майстер-золоті руки. Встановлює сучасні котли, системи опалення за європейськими зразками. Робота складна і відповідальна. Працював 15 років у Москві, 5 – у Чехії. Величезний трудовий багаж. Найголовніше, що випускник нашої школи знайшов свою стежину – став професіоналом, і через десятки років він разом зі своїм зятем В.В.Лаврюком  знадобився нашій школі, й разом вони змогли установити новий котел, полагодити систему опалення. Хоча Юрій Михайлович уже 34 роки проживає у Терновому, до речі, його дружина, дві доньки учителюють, – але рідне село, 80-річний батько, велика родина, Тарасівська школа дорогі серцю.Тому відгукнувся  на прохання керівника  школи І.І.Руснака допомогти. У час, коли всі майстри по заробітках за кордоном, земляк  став справжньою знахідкою для нашого освітнього закладу.
Протягом півтора тижня працювали майстри, роботу виконано якісно й професійно. У класах  тепло, всюди затишно й  комфортно. Велике вам спасибі за працю, Юрію Михайловичу. Нехай ваші золоті руки дарують багато років людям радість і тепло в їхніх оселях.

Ганна Куцин, с. Тарасівка.
Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.