Офіційний сайт
Тячівської районної
газети "Дружба"
» » » » » З горами навіки поріднився

З горами навіки поріднився

10:15, 12.11.19
531
Про людей хороших
Два чудові ювілеї святкував у цьому році колишній вчитель фізики Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Олександр Сергійович Борисенко:  80-річчя від дня народження та 55-ту річницю подружнього життя. 

Долею йому судилося стати справжнім Учителем: мудрим і вимогливим, толерантним і справедливим, привітним і комунікабельним.
Народився Олександр Сергійович15 серпня 1939 року в селі Маслоківка Ріпкинського району Чернігівської області. В 1957 році став студентом Чернігівського педагогічного інституту імені Т.Г.Шевченка.Отримавши диплом вчителя фізики та математики, з січня 1962 року працював вчителем математики Бурівської восьмирічної школи на Чернігівщині. 
У серпні 1962 року переведений на посаду вчителя фізики і математики Лопухівської восьмирічної школи.
Не сподівався, що з цим високогірним і віддаленим селом йому доведеться назавжди пов’язати свою долю... А попереду чекали 50 років плідної  діяльності на педагогічній ниві в одному навчальному закладі.
Єдиний вчитель фізики великої школи, що передбачало значне тижневе навантаження. Проте щодня Олександр Сергійович переступав поріг школи усміхненим, зі смаком зодягненим, з бажанням залучати дітей до світу знань.
Працював заступником директора з навчально-виховної роботи. Більше 20 років був завідуючим навчально-консультаційного пункту заочної школи. Робота у вечірній школі мала свою специфіку: передбачала взаємодію з дорослими людьми, які здобували середню освіту паралельно з трудовою діяльністю. Робочий день тривав і до 19 години... 
О.С.Борисенко  – свідомий громадянин, патріот, небайдужий до всіх подій, що відбуваються в громадському житті. Ніколи нікому не відмовив у допомозі.
У 1964 році одружився з красунею Маргаритою Федорівною Гольцбергер, вчителькою початкових класів. Разом з дружиною виховали двох прекрасних доньок – Вікторію та Ларису, які  добре навчалися,  відмінно закінчили школу, стали шанованими людьми, професіоналами своєї справи. Радість всій  родині приносять внучки – Станіслава, Катерина, Ксенія, Валерія.
Шановний ювіляре! Адміністрація, педагогічний та учнівські колективи щиро вітають Вас з  вагомими датами у житті. Бажаємо Божої благодаті, міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, мирного неба та оптимізму. Вам є чим пишатися, чому порадіти.Життєвий та професійний шляхи пройдені достойно. Ви залишаєтесь прикладом відданості своїй справі, високого професіоналізму, інтелігентності.
Нехай життя здається добрим дивом
І плідні будуть справи та шляхи,
Нехай живеться легко і щасливо,
Благословенні будьте Богом і людьми!
Педколектив Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Читайте також:
Коментарі:
Додати коментар
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Погода
Погода у Тячеві

вологість:

тиск:

вітер:

Оголошення
Розробляється детальний план
Розробляється детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, част. вулиці Молодіжна в с.Біловарці, Тячівського району, Закарпатської
області. Громадські слухання відбудуться 27.07. 2020 року о 10.00 в приміщенні Біловарської сільської ради.